Daewoo GDA 2600i — інверторний генератор, призначений для вироблення високоякісного електричного струму. Ця модель відмінно підійде для застосування навіть з чутливою електронікою.
Пристрій оснащено професійним бензиновим 4-тактним двигуном Daewoo з сучасною інверторною технологією.
На 100% мідна обмотка альтернатора забезпечує високу провідність, підвищений робочий ресурс і стійкість до короткого замикання.
До особливостей і переваг цієї моделі належать:
Термін основної гарантії на генератор становить 1 рік, проте його можна збільшити. Додаткова гарантія 2 роки надається у разі дотримання умов реєстрації та своєчасного технічного обслуговування.
До комплекту поставки входять:
| Повна потужність | 2,75 кВА |
| Номінальна потужність | 2 кВт |
| Максимальна потужність | 2,2 кВт |
| Напруга/частота | 220 В/50 Гц |
| Коефіцієнт потужності | 1 Cosφ |
| Тип двигуна | бензиновий, 4-тактний |
| Виробник двигуна | Daewoo |
| Модель двигуна | series 140 |
| Потужність двигуна | 4 к. с. |
| Робочий об’єм двигуна | 138 куб. см |
| Об’єм паливного бака | 10 л |
| Час роботи на повному баку при 50%-му навантаженні | 10 год |
| Об’єм картера | 0,35 л |
| Рівень шуму | 64 дБ |
| Тип запуску | ручний |
| Регулятор напруги | Inverter |
| Клас безпеки | захист від низького рівня оливи, захист від перевантаження |
| Тип палива | бензин не нижче АІ-92 |
| Розетки | 2×220 В/16 А |
| Розміри (Д×В×Ш) | 400×480×470 мм |
| Вага | 21 кг |
Адреси магазинів
Адреси сервісних центрів
Інструкції та сертифікати
Будьте в курсі останніх новин і нових надходжень