Двопаливний електрогенератор Daewoo GDA 7500DFE

Рейтинг
Немає у наявності
  • Описання
  • Характеристики
  • Відгуки
  • Файли

Daewoo GDA 7500DFE — професійний генератор, призначений для енергопостачання невеликих будівель і будівельних ділянок.

Особливістю цієї моделі є паливна система Dual Fuel. Це означає, що як джерело живлення тут застосовується бензин (не нижче АІ-92) і скраплений газ (пропан/бутан).

Використання пристрою на газі дає суттєві переваги. Завдяки тому, що газ практично повністю окислюється в камері згоряння двигуна, під час роботи утворюється значно менша кількість токсичних викидів, а моторний ресурс при цьому збільшується в 1,5 рази. Економія при використанні такого електрогенератора (наприклад, порівняно до бензинових аналогів) становить 50-65 %.

Пристрій обладнано професійним фірмовим двигуном Daewoo. Передбачений «розумний» захист від перевантажень, є датчик рівня оливи.

У силову установку вбудовано електричний стартер і бортовий акумулятор. Це дозволяє швидко і просто завести генератор легким поворотом ключа.

Модель оснащено рознімачем для підключення блоку автоматики (ATS). У разі відключення електроенергії пристрій автоматичного вводу резерву забезпечить надійне енергопостачання від генератора.

На багатофункціональному дисплеї (3 в 1) відображаються основні параметри роботи: напруга, частота струму, кількість відпрацьованих мотогодин, що дозволяє своєчасно здійснювати техобслуговування.

Також до переваг моделі можна віднести мідний альтернатор, збільшений паливний бак, посилену раму і низький рівень шуму при роботі виробу.

Термін основної гарантії на генератор становить 1 рік, проте його можна збільшити. Додаткова гарантія 2 роки надається у разі дотримання умов реєстрації та своєчасного технічного обслуговування.

До комплекту поставки входять:

Генератор — 1 од.
Інструкція з експлуатації — 1 од.
Гарантійний талон — 1 од.
Повна потужність 8,1 кВА
Номінальна потужність 6 кВт
Максимальна потужність 6,5 кВт
Напруга 220 В
Кількість фаз 1
Коефіцієнт потужності 1 Cosφ
Виробник двигуна Daewoo
Модель двигуна DF-series 420
Потужність двигуна 15 к. с.
Робочий об'єм двигуна 420 куб. см
Тип палива бензин/газ
Об'єм паливного бака 30 л
Час роботи на повному баку при 50%-му навантаженні 18 год
Об'єм картера 1,1 л
Тип запуску ручний + електро
Дисплей 3 в 1
Вихід 12 В немає
Розетки 1×16 А/1×32 А
Транспортувальний комплект опція
Розміри (Д×В×Ш) 680×540×520 мм
Вага 84,8 кг

 

Товар ще ніхто не оцінював. Будьте першим!
Залишити відгук