Двопаливний електрогенератор Daewoo GDA 3800DFE

Рейтинг
Немає у наявності
  • Описання
  • Характеристики
  • Відгуки
  • Файли

Daewoo GDA 3800DFE — двопаливний електрогенератор, джерелами живлення якого є бензин і зріджений газ. Основна перевага моделі — економічність.

Газо-бензиновий генератор обладнано фірмовим професійним двигуном Daewoo зі збільшеним моторесурсом. Вбудований електростартер і бортовий акумулятор полегшують запуск установки.

Паливна система Duel Fuel, передбачена тут, має на увазі можливість використання для роботи бензину (не нижче АІ-92) або зрідженого газу (пропан/бутан). До того ж експлуатація мініелектростанції на газі дозволяє суттєво зекономити — до 65% (порівняно до бензину).

На багатофункціональному дисплеї показуються основні параметри роботи пристрою: напруга, частота струму, кількість відпрацьованих мотогодин. Це дозволяє своєчасно проводити техобслуговування.

Стовідсотково мідний альтернатор, застосований у цій моделі, є найкращим рішенням для вироблення стабілізованого струму. А його відмінна тепловіддача забезпечує тривалу безперервну роботу.

Уникнути перегріву, надмірного навантаження і короткого замикання допоможе «розумний» захист від перевантажень. Датчик рівня оливи із системою аварійної зупинки двигуна запобіжить його поломці та зменшенню моторного ресурсу через оливне голодування.

Завдяки застосуванню збільшеного глушника і демпферної системи гасіння вібрації був досягнутий низький рівень шуму пристрою.

Термін основної гарантії на генератор становить 1 рік, проте його можна збільшити. Додаткова гарантія 2 роки надається у разі дотримання умов реєстрації та своєчасного технічного обслуговування.

До комплекту поставки входять:

Генератор — 1 од.
Посібник користувача — 1 од.
Гарантійний талон — 1 од.
Повна потужність 4,1 кВА
Номінальна потужність 2,9 кВт
Максимальна потужність 3,3 кВт
Напруга 220 В
Кількість фаз 1
Коефіцієнт потужності 1 Cosφ
Виробник двигуна Daewoo
Модель двигуна DF-series 210
Потужність двигуна 7,5 к. с.
Робочий об'єм двигуна 208 куб. см
Тип палива бензин, газ
Об'єм паливного бака 18 л
Час роботи на повному баку при 50% навантаженні 15 год
Об'єм картера 0,6 л
Тип запуску ручний + електро
Дисплей 3 в 1
Вихід 12 В/А є
Розетки 2×16 А
Транспортувальний комплект опція
Розміри (Д×В×Ш) 605×430×425 мм
Вага 40 кг

 

Товар ще ніхто не оцінював. Будьте першим!
Залишити відгук