Дизельний електрогенератор Daewoo DDAE 9000XE

Рейтинг
Немає у наявності
  • Описання
  • Характеристики
  • Відгуки
  • Файли

Електрогенератор Daewoo DDAE 9000XE обладнаний професійним дизельним двигуном зі збільшеним до 2000 мотогодин моторним ресурсом. Унікальний серійний номер двигуна говорить про ретельний контроль на всіх етапах виробництва. Перед встановленням на агрегат мотор попередньо обкатують (20 годин), після цього він цілком готовий до використання.

Вбудований стартер і акумулятор полегшують запуск двигуна. За допомогою ключа з цим впорається навіть недосвідчений користувач.

Паливо подається через насос високого тиску і форсунку особливої форми. Це забезпечує стабільну роботу та економію пального (до 15%).

Мідний альтернатор виробляє стабільний і якісний струм, видає хорошу потужність і має чудову тепловіддачу. Генератор підходить для тривалої роботи. До нього можна також підключати інверторні зварювальні апарати.

Щоб вберегти альтернатор від надмірних навантажень, передбачено спеціальний «розумний» захист від перевантажень. Він також не допускає перегрівання під час тривалої експлуатації та короткого замикання.

Наявність датчика рівня оливи та системи зупинки двигуна вбереже його від поломки. У випадку критичного зменшення кількості масла мотор припинить свою роботу. Це подовжить термін служби агрегату і не допустить зменшення моторесурса через масляне голодування.

Ця модель генератора оснащена системою автоматичного запуску ATS.  Через спеціальний рознімач підключається система керування генератором у разі відключення електроенергії.

Автоматична система AVR для контролю напруги підтримує його та гарантує якісну подачу струму.

Дуже зручною є автоматична система видалення повітряних пробок. Це позбавляє від необхідності прокачувати паливну магістраль і робить запуск двигуна після тривалого простою безпроблемним. Передпускове прогрівання гарантує просте ввімкнення навіть за низької температури навколишнього середовища.

Надійна конструкція рами генератора дозволяє витримувати значні навантаження під час роботи і переміщення. Вона виготовлена з профілю прямокутного перетину та посилена ребрами жорсткості.

На паливному баку є індикатор рівня пального та автоматичний паливний кран. Об’єм бака збільшено.

Зарядний пристрій вбудований у корпус панелі. За допомогою клем, передбачених у комплекті, він заряджає акумулятори постійним струмом.

Всі параметри роботи силової установки відображаються на спеціальному дисплеї. Дані про напругу, навантаження, силу і частоту струму, а також про відпрацьовані мотогодини показані для того, щоб користувач робив своєчасне технічне обслуговування пристрою, керуючись цією корисною інформацією.

Для зменшення рівня шуму та вібрації в пристрої був застосований збільшений глушник.

Суцільнолиті гумові колеса посилені сталевою основою на підшипниках. Тому їх не потрібно накачувати й обслуговувати протягом усього експлуатаційного терміну. Збільшені в діаметрі колеса дозволяють без особливих зусиль переміщувати важкий агрегат навіть по нерівній поверхні.

Термін основної гарантії на генератор становить 1 рік, проте його можна збільшити. Додаткова гарантія 2 роки надається у разі дотримання умов реєстрації та своєчасного технічного обслуговування.

До комплекту поставки входять:

Генератор — 1 од.
Транспортувальні колеса — 4 од.
Ручка — 1 од.
Вали — 2 од.
Набір інструментів — 1 компл.
Посібник користувача — 1 од.
Гарантійний талон — 1 од.
Повна потужність 8,8 кВА
Номінальна потужність 6,4 кВт
Максимальна потужність 7 кВт
Напруга 220 В
Коефіцієнт потужності 1 Cosφ
Кількість фаз 1
Виробник двигуна Daewoo
Модель двигуна 480 diesel
Потужність двигуна 15 к. с.
Робочий об’єм двигуна 477 куб. см
Об’єм паливного бака 14 л
Час роботи на повному баку при 50%-му навантаженні 12 год
Об’єм картера 1,65 л
Рівень шуму 78 дБ
Тип запуску ручний + електро
Дисплей 3 в 1
Аккумулятор 30 А·год
Вихід 12 В є
Розетки 1×16 А, 1×32 А
Транспортувальний комплект є
Регулятор напруги AVR
Розміри (Д×В×Ш) 740×500×670 мм
Вага 114,3 кг

 

Товар ще ніхто не оцінював. Будьте першим!
Залишити відгук