Дизельний електрогенератор Daewoo DDAE 9000SSE

Рейтинг
Немає у наявності
  • Описання
  • Характеристики
  • Відгуки
  • Файли

Модель електрогенератора Daewoo DDAE 9000SSE оснащена фірмовим дизельним двигуном зі збільшеним моторним ресурсом. Це спеціальна розробка для серії Expert, а унікальний серійний номер говорить про суворий контроль якості на всіх етапах виробництва двигуна. Перед встановленням мотора на генератор його попередньо обкатують 20 годин, після чого пристрій повністю готовий до експлуатації.

Запустити двигун швидко і без зусиль можна за допомогою вбудованого стартера та акумулятора. Запуск від ключа буде простим навіть для недосвідченого користувача.

Ця силова установка має цифровий модуль керування. Є вбудований мікропроцесор, який допомагає контролювати автоматичний старт та відключення, дистанційний запуск, захисне відключення в критичній ситуації. На багатофункціональному дисплеї відображаються всі головні параметри та характеристики.

Паливо подається через насос високого тиску та особливу форсунку. Це забезпечує стабільність в роботі генератора та економію пального до 15%.

Особливістю цієї мініелектростанції є дуже низький рівень шуму (58 дБ) при роботі. Для цього застосована система SuperSilent, спеціально розроблена для генераторів Daewoo, яка зменшує шум і вібрацію. Шумопоглинаючий кожух також дозволяє зменшити рівень шуму. Ця модель одна з найбільш тихих у своєму класі.

Стабільний струм, хорошу потужність і чудову тепловіддачу забезпечує на 100% мідний альтернатор. Він дає можливість підключати навіть інверторні зварювальні апарати.

Багато корисних функцій забезпечує ефективну та злагоджену роботу пристрою в цілому. Так, передбачений рознімач для блоку автоматики ATS (система автоматичного запуску): генератор самостійно ввімкнеться/вимкнеться при перебоях у подачі електроенергії. Автоматичний регулятор напруги AVR із захистом від короткого замикання підтримує стабільну напругу та гарантує якісну подачу струму на виході. Від надмірного навантаження на альтернатор вберігає «розумний» захист, він також не допустить перегрівання під час тривалого використання пристрою. Датчик рівня масла відключить двигун при критичному зменшенні об’єму масла в картері. Автоматичне видалення повітряних пробок полегшить запуск мотора після тривалого періоду простою агрегату. Передпускове прогрівання двигуна також забезпечить безпроблемний старт електрогенератора в умовах низької температури. Все це подовжить термін служби генератора та виключить зменшення моторесурсу.

Силова установка обладнана паливним баком, виготовленим із металу, з індикатором рівня палива й автоматичним паливним краном. Тут також передбачений вбудований зарядний пристрій, що дозволяє заряджати акумулятори постійним струмом (8,3 А). Суцільнолиті гумові колеса призначені для транспортування важкої машини. Вони стійкі до проколів та не потребують обслуговування. В основі коліс є спеціальна поворотна платформа, завдяки якій генератор можна розвернути на місці.

Термін основної гарантії на генератор становить 1 рік, проте його можна збільшити. Додаткова гарантія 2 роки надається у разі дотримання умов реєстрації та своєчасного технічного обслуговування.

Повна потужність 8,8 кВА
Номінальна потужність 6,4 кВт
Максимальна потужність 7 кВт
Напруга 220 В
Коефіцієнт потужності 1 Cosφ
Кількість фаз 1
Виробник двигуна Daewoo
Модель двигуна 480 diesel
Потужність двигуна 15 к. с.
Робочий об’єм двигуна 477 куб. см
Об’єм паливного бака 15 л
Час роботи на повному баку при 50%-му навантаженні 13 год
Об’єм картера 1,65 л
Рівень шуму 58 дБ
Тип запуску ручний + електро
Дисплей 5 в 1
Аккумулятор 30 А·год
Вихід 12 В є
Розетки 1×16 А, 1×32 А
Транспортувальний комплект є
Регулятор напруги AVR
Розміри (Д×В×Ш) 890×570×735 мм
Вага 148,1 кг

 

Товар ще ніхто не оцінював. Будьте першим!
Залишити відгук