Daewoo DDAE 9000SSE-3 — трифазний електрогенератор з дизельним двигуном. Ця модель вигідно вирізняється стабільною роботою та економією палива до 15%.
Професійний двигун власного виробництва Daewoo ідеальний для промислового та комерційного застосування. В ньому передбачено передпусковий підігрів. Датчик рівня оливи із системою зупинки двигуна вбереже його від поломки й унеможливить оливне голодування. А також є «розумний» захист від перевантажень та автоматична система видалення повітряних пробок.
Генератор оснащено цифровим модулем керування з вбудованим мікропроцесором, який дозволяє контролювати автоматичний старт і вимкнення, дистанційний запуск, захисне відключення при досягненні критичних параметрів. На багатофункціональному дисплеї відображаються характеристики струму, напруга і відпрацьовані мотогодини.
Вбудований електростартер і бортовий акумулятор забезпечують легкий і зручний запуск силової установки. Досить просто повернути ключ. Є вбудований зарядний пристрій.
Мініелектростанція підтримує можливість підключення системи автоматичного запуску (ATS), для цього її оснащено спеціальним рознімачем. У разі відключення електроенергії блок автоматики переключить споживачі на резервне живлення.
Транспортувальні колеса зроблять легшим переміщення важкого агрегату, а їхня можливість обертатися на 360 градусів дозволить легко змінювати напрямок руху. Стопорний механізм надійно фіксує колеса на місці при зупинці.
Серед особливостей і переваг цієї моделі можна виділити оснащення стовідсотково мідним альтернатором і системою автоматичного контролю напруги (AVR). Також варто відзначити рекордно низький рівень шуму при роботі електрогенератора.
Термін основної гарантії на генератор становить 1 рік, проте його можна збільшити. Додаткова гарантія 2 роки надається у разі дотримання умов реєстрації та своєчасного технічного обслуговування.
| Повна потужність | 8,7 кВА |
| Номінальна потужність (220/380 В) | 2,7/6,4 кВт |
| Максимальна потужність (220/380 В) | 2,9/7 кВт |
| Напруга | 220/380 В |
| Коефіцієнт потужності | 1 Cosφ |
| Кількість фаз | 3 |
| Виробник двигуна | Daewoo |
| Модель двигуна | 480 diesel |
| Потужність двигуна | 15 к. с. |
| Робочий об’єм двигуна | 477 куб. см |
| Об’єм паливного бака | 15 л |
| Час роботи на повному баку при 50%-му навантаженні | 13 год |
| Об’єм картера | 1,65 л |
| Рівень шуму | 58 дБ |
| Тип запуску | ручний + електро |
| Дисплей | 5 в 1 |
| Аккумулятор | 30 А·год |
| Вихід 12 В | є |
| Розетки | 1×16 А (220 В), 1×16 А (380 В) |
| Транспортувальний комплект | є |
| Регулятор напруги | AVR |
| Розміри (Д×В×Ш) | 890×735×570 мм |
| Вага | 156,1 кг |
| Назва | Тип Файлу | Розмір файлу | |
|---|---|---|---|
| Інструкція для генератора Daewoo DDAE 9000SSE-3 |
![]() |
1,8 MB |
Завантажити![]() |
| Гарантія на генератор Daewoo DDAE 9000SSE-3 |
![]() |
2,2 MB |
Завантажити![]() |
Адреси магазинів
Адреси сервісних центрів
Інструкції та сертифікати
Будьте в курсі останніх новин і нових надходжень