Дизельний електрогенератор Daewoo DDAE 9000DXE-3 (дворежимний)

Рейтинг
49 995 грн
  • Описання
  • Характеристики
  • Відгуки
  • Файли

Модель електрогенератора DDAE 9000DXE-3 оснащена професійним двигуном власного виробництва Daewoo. Моторесурс тут збільшений до 2000 мотогодин. Контроль якості під час виробництва гарантує серійний номер, який є унікальним для кожного двигуна. Перед встановленням мотор обкатують протягом 20 годин.

Особливістю цієї моделі є наявність на передній панелі перемикача фаз 220/380 В, тобто двох режимів роботи. За допомогою селектора обирається схема підключення обмоток альтернатора — вона й забезпечує високу віддачу для однофазного і трифазного струму.

Під час використання трифазного генератора варто пам’ятати про те, що його потужність розподіляється між усіма трьома фазами, отже, з однієї фази можна зняти не більше 1/3 заявленої потужності. Але навіть такий режим роботи генератора небажаний, оскільки не можна допускати різниці між навантаженнями на фазах більше 30 %. Це специфіка усіх трифазних генераторів.

Спеціалісти Daewoo знайшли краще рішення для вироблення якісного та стабілізованого струму — стовідсотково мідний альтернатор. Він відрізняється високою енергетичною ефективністю та чудовою тепловіддачею. Все це сприяє тривалій роботі агрегату.

Можливість зекономити витрату пального та безперервно експлуатувати генератор впродовж 12 годин (при повному баку та навантаженні 50%) досягається завдяки упорскуванню палива за допомогою насоса високого тиску та форсунки особливої форми.

Передбачений ручний запуск двигуна та запуск від ключа (вбудований стартер + акумулятор). Електрозапуск полегшує використання та забезпечує комфорт роботи з агрегатом.

Багато корисних функцій та систем передбачено в цій силовій установці. Система автоматичного запуску ATS запустить генератор у роботу, якщо несподівано відключиться електроенергія; система автоматичного контролю напруги AVR підтримає стабільну напругу та забезпечить подачу якісного струму; «розумний» захист вбереже пристрій від перевантаження, перегрівання та короткого замикання; датчик рівня масла із системою зупинки двигуна подовжить термін служби мініелектростанції, виключивши масляне голодування.

Ця модель генератора працює в тихому режимі завдяки збільшеному глушнику та системі зменшення вібрації. Завдяки цьому ви не відчуєте дискомфорту під час роботи агрегату.

При низьких значеннях температури повітря передпускове прогрівання двигуна забезпечить його впевнений запуск. Він також зменшить зношування циліндро-поршневої групи. При тривалому простої генератора без роботи облегшити запуск двигуна допоможе автоматична система видалення повітряних пробок. Вона позбавить від необхідності прокачувати паливну магістраль.

Міцна рама посилена ребрами жорсткості. Збільшений паливний бак оснащений індикатором рівня палива та автоматичним паливним краном. На робочій панелі є вбудований зарядний пристрій та інформативний дисплей.

Досить велика вага генератора обумовлює комплектацію транспортувальними колесами. Вони виготовлені із суцільнолитої резини зі сталевою основою та не потребують обслуговування протягом усього терміну використання. Збільшений діаметр коліс допомагає легко переміщувати агрегат навіть рельєфною поверхнею.

У комплекті також є триметровий подовжувач, розрахований на 4 розетки (16 А/220 В). Посилений захист від розривання та інших механічних впливів дозволяє використовувати його навіть в агресивному робочому середовищі.

Термін основної гарантії на генератор становить 1 рік, проте його можна збільшити. Додаткова гарантія 2 роки надається у разі дотримання умов реєстрації та своєчасного технічного обслуговування.

До комплекту поставки входять:

Генератор — 1 од.
Транспортувальні колеса — 4 од.
Ручка — 1 од.
Вали — 2 од.
Подовжувач (3 м) — 1 од.
Вилка силова (32 А) — 1 од.
Набір інструментів — 1 компл.
Посібник користувача — 1 од.
Гарантійний талон — 1 од.
Повна потужність 8,8 кВА
Номінальна потужність (220/380 В) 6,4 кВт
Максимальна потужність (220/380 В) 7 кВт
Напруга 220 В/380 В
Коефіцієнт потужності 1 Cosφ
Кількість фаз 1/3
Виробник двигуна Daewoo
Модель двигуна 480 diesel
Потужність двигуна 15 к. с.
Робочий об’єм двигуна 477 куб. см
Об’єм паливного бака 14 л
Час роботи на повному баку при 50%-му навантаженні 12 год
Об’єм картера 1,65 л
Рівень шуму 78 дБ
Тип запуску ручний + електро
Дисплей 3 в 1
Акумулятор 30 А·год
Вихід 12 В є
Розетки 1×32 А (220 В), 1×16 А (380 В)
Транспортувальний комплект є
Регулятор напруги AVR
Розміри (Д×В×Ш) 740×500×670 мм
Вага 114,7 кг

 

Товар ще ніхто не оцінював. Будьте першим!
Залишити відгук