Daewoo DDAE 8000SE — дизельний електрогенератор, обладнаний професійним промисловим двигуном власної розробки Daewoo. Ця силова установка вирізняється стабільною роботою і забезпечує економію палива до 15 %.
Особливості цієї моделі:
Термін основної гарантії на генератор становить 1 рік, проте його можна збільшити. Додаткова гарантія 2 роки надається у разі дотримання умов реєстрації та своєчасного технічного обслуговування.
| Повна потужність | 8,4 кВА |
| Номінальна потужність | 6,2 кВт |
| Максимальна потужність | 6,7 кВт |
| Напруга | 220 В |
| Коефіцієнт потужності | 1 Cosφ |
| Кількість фаз | 1 |
| Виробник двигуна | Daewoo |
| Модель двигуна | 500 diesel |
| Потужність двигуна | 14 к. с. |
| Робочий об’єм двигуна | 498 куб. см |
| Об’єм паливного бака | 15 л |
| Час роботи на повному баку при 50%-му навантаженні | 10 год |
| Об’єм картера | 1,65 л |
| Рівень шуму | 66 дБ |
| Тип запуску | електро |
| Дисплей | модуль керування |
| Аккумулятор | 30 А·год |
| Вихід 12 В | є |
| Розетки | 1×16 А, 1×32 А |
| Транспортувальний комплект | є |
| Регулятор напруги | AVR |
| Розміри (Д×В×Ш) | 880×780×560 мм |
| Вага | 156,6 кг |
Адреси магазинів
Адреси сервісних центрів
Інструкції та сертифікати
Будьте в курсі останніх новин і нових надходжень