Daewoo DDAE 8000SE-3 — трифазний дизельний електрогенератор, оснащений професійним фірмовим двигуном. Ця силова установка відрізняється довговічністю та економічністю і може застосовуватися як для резервного, та й для основного енергопостачання.
Основні переваги моделі:
Термін основної гарантії на генератор становить 1 рік, проте його можна збільшити. Додаткова гарантія 2 роки надається у разі дотримання умов реєстрації та своєчасного технічного обслуговування.
| Повна потужність | 8,4 кВА |
| Номінальна потужність (220/380 В) | 2,5/6,2 кВт |
| Максимальна потужність (220/380 В) | 2,7/6,7 кВт |
| Напруга | 220/380 В |
| Коефіцієнт потужності | 0,8 Cosφ |
| Кількість фаз | 3 |
| Виробник двигуна | Daewoo |
| Модель двигуна | 500 diesel |
| Потужність двигуна | 14 к. с. |
| Робочий об’єм двигуна | 498 куб. см |
| Об’єм паливного бака | 15 л |
| Час роботи на повному баку при 50%-му навантаженні | 10 год |
| Об’єм картера | 1,65 л |
| Рівень шуму | 66 дБ |
| Тип запуску | електро |
| Дисплей | модуль керування |
| Аккумулятор | 30 А·год |
| Вихід 12 В | є |
| Розетки | 1×16 А (220 В), 1×16 А (380 В) |
| Транспортувальний комплект | є |
| Регулятор напруги | AVR |
| Розміри (Д×В×Ш) | 880×780×560 мм |
| Вага | 161 кг |
Адреси магазинів
Адреси сервісних центрів
Інструкції та сертифікати
Будьте в курсі останніх новин і нових надходжень