Дизельний електрогенератор Daewoo DDAE 6000XE

Рейтинг
Немає у наявності
  • Описання
  • Характеристики
  • Відгуки
  • Файли

Електрогенератор Daewoo DDAE 6000XE оснащений дизельним двигуном зі збільшеним моторесурсом, спеціально розробленим для серії генераторів Master Line. Такі мотори проходять початкову обкатку на заводі (впродовж 20 годин) і лише потім встановлюються на агрегат.

Двигун запускається вручну, а також за допомогою ключа (вбудований стартер + акумулятор), що полегшує запуск і дає можливість легко розібратися з використанням генератора навіть недосвідченому користувачу.

Паливо упорскується за допомогою насоса високого тиску, а також форсунки, яка має особливу форму. Завдяки цьому досягається стабільність під час роботи і економія палива (до 15%).

На 100% мідний альтернатор виробляє стабільний струм, забезпечує відмінну потужність і тепловіддачу, що гарантує тривалу безперервну роботу. Такий тип альтернатора дозволяє підключати до генератора навіть інверторні зварювальні апарати.

Наявність корисних систем, якими оснащена установка, забезпечує більш ефективну та безпечну роботу генератора. Так, система автоматичного запуску ATS підключає блок автоматики, якщо вимикається електроенергія. Система автоматичного контролю напруги (AVR) допомагає зберігати зазначену напругу та забезпечує подання струму високої якості.

Так званий «розумний» захист вберігає альтернатор від надмірних навантажень і виключає перегрівання під час тривалого використання, також він унеможливлює коротке замикання. Датчик рівня масла зупинить роботу двигуна, якщо масло в ньому буде в недостатній кількості. Це запобіжить поламці мотора і подовжить термін його служби.

Є також автоматична система видалення повітряних пробок. Завдяки їй немає необхідності прокачувати паливну магістраль, а запуск двигуна після тривалого періоду невикористання здійсниться значно легше.

Впевнений старт мініелектростанції при низьких показниках температури забезпечить передпускове прогрівання двигуна. Воно також зменшить зношення циліндро-поршневої групи.

На робочій панелі розташовано вбудований зарядний пристрій. Використовуючи клеми, можна зарядити акумулятори постійним струмом (8,3 А).

Основні параметри роботи генератора відображаються на багатофункціональному дисплеї. Завдяки цьому ви зможете завчасно проводити техобслуговування пристрою.

Паливний бак, виготовлений з металу, збільшений в об’ємі та оснащений системою індикації рівня пального. Його конструкція також передбачає наявність автоматичного паливного крана.

Міцна рама виготовлена з профілю прямокутного перетину, також є додаткове посилення конструкції у вигляді ребер жорсткості. Це допомагає витримувати значні навантаження під час роботи і транспортування.

Електрогенератор комплектується транспортувальними колесами. Вони виготовлені з суцільнолитої гуми зі сталевою основою на підшипниках, тому стійкі до проколів і не потребують обслуговування.

Низький рівень шуму досягається завдяки застосуванню глушника та системи гасіння вібрації.

Термін основної гарантії на генератор становить 1 рік, проте його можна збільшити. Додаткова гарантія 2 роки надається у разі дотримання умов реєстрації та своєчасного технічного обслуговування.

До комплекту поставки входять:

Генератор — 1 од.
Транспортувальні колеса — 4 од.
Вилка силова (32 А) — 1 од.
Вилка звичайна (16 А) — 1 од.
Ключі замка запалювання — 2 од.
Проводи для заряджання акумулятора — 1 компл.
Набір інструментів для збирання — 1 компл.
Посібник користувача — 1 од.
Гарантійний талон — 1 од.
Повна потужність 6,9 кВА
Номінальна потужність 5 кВт
Максимальна потужність 5,5 кВт
Напруга 220 В
Коефіцієнт потужності 1 Cosφ
Кількість фаз 1
Виробник двигуна Daewoo
Модель двигуна 420 diesel
Потужність двигуна 11 к. с.
Робочий об’єм двигуна 418 куб. см
Об’єм паливного бака 14 л
Час роботи на повному баку при 50%-му навантаженні 13 год
Об’єм картера 1,65 л
Рівень шуму 78 дБ
Тип запуску ручний + електро
Дисплей 3 в 1
Акумулятор 30 А·год
Вихід 12 В є
Розетки 1×16 А, 1×32 А
Транспортувальний комплект є
Регулятор напруги AVR
Розміри (Д×В×Ш) 740×500×670 мм
Вага 101,3 кг

 

Товар ще ніхто не оцінював. Будьте першим!
Залишити відгук