Дизельний електрогенератор Daewoo DDAE 6000XE-3 (трифазний)

Рейтинг
Немає у наявності
  • Описання
  • Характеристики
  • Відгуки
  • Файли

Daewoo DDAE 6000XE-3 — трифазний електрогенератор, джерелом живлення якого є дизельне паливо. Потужна і перевірена випробуваннями силова установка.

Модель обладнана професійним двигуном Daewoo, моторний ресурс якого становить понад 2000 мотогодин. Він розроблений спеціально для серії Expert Line. Всі мотори попередньо обкатують на заводі протягом 20 годин і тільки потім встановлюють на генератори. Контроль виробництва здійснюється на всіх його стадіях, про що свідчить унікальний серійний номер, нанесений на кожному двигуні.

За допомогою селектора — перемикача фаз 220/380 В — на панелі керування обирається схема підключення обмоток альтернатора. Однаково висока віддача потужності забезпечується і для однофазного, і для трифазного струму.

Впорскування палива здійснюється насосом високого тиску і форсункою особливої форми. Це дозволяє не тільки досягти стабільності в роботі, але й економити паливо — до 15 %!

Мініелектростанцію оснащено рознімачем для підключення блоку автоматичного керування генератором. ATS автоматично вводить у дію установку при відключенні електроенергії.

У пристрої також передбачено систему автоматичного контролю напруги. AVR підтримує задану напругу і гарантує подачу якісного струму.

Для вироблення стабілізованого струму розробники обрали найкраще рішення — стовідсотково мідний альтернатор. Він має високу енергоефективність і чудову тепловіддачу, а це особливо важливо для тривалої безперервної роботи.

Від надмірного навантаження здатен убезпечити альтернатор спеціально передбачений тут «розумний» захист від перевантажень. Він виключить перегрів при тривалому використанні й убереже від короткого замикання.

Полегшити запуск дизельного двигуна покликані електростартер і бортовий акумулятор. Запуск від ключа особливо корисний для недосвідченого користувача цієї техніки.

Датчик рівня оливи з системою зупинки двигуна при досягненні мінімального рівня допоможе подовжити термін служби електрогенератора і не допустити зниження моторесурсу через оливне голодування.

На панелі керування знаходиться вбудований зарядний пристрій. За допомогою клем (йдуть у комплекті) можна заряджати акумулятори з постійним струмом 8,3 А.

Також слід відзначити низький рівень шуму генератора. Це досягається завдяки збільшеному глушнику і системі гасіння вібрації.

Завдяки наявності автоматичної системи видалення повітряних пробок немає необхідності прокачувати паливну магістраль. До того ж значно полегшується запуск двигуна після тривалого простою.

Впевнений старт навіть при мінусовій температурі навколишнього середовища забезпечує передпусковий підігрів двигуна. Він також дозволяє зменшити зношення циліндропоршневої групи.

Електрогенератор обладнано багатофункціональним дисплеєм, який показує основні параметри роботи пристрою (напруга, навантаження, частота і сила струму) в режимі реального часу. Також з метою своєчасного проведення технічного обслуговування виводяться дані про відпрацьовані мотогодини.

Рамна конструкція вирізняється особливою міцністю, бо виконана з профілю прямокутного перерізу і посилена додатковими ребрами жорсткості. Це дозволяє витримувати значні навантаження при транспортуванні і під час експлуатації.

Великий металевий паливний бак з системою індикації рівня палива оснащений автоматичним паливним краном.

Значна вага силової установки передбачає наявність транспортувальних коліс. Вони виконані з суцільнолитої гуми, мають сталеву основу на підшипниках і не потребують обслуговування. Великий діаметр коліс дозволяє легко переміщати агрегат навіть по нерівній поверхні.

В комплекті цієї моделі передбачено наявність 3-метрового подовжувача на 4 розетки (16 А/220 В). Він має особливу стійкість до розривів і механічних пошкоджень.

Термін основної гарантії на генератор становить 1 рік, проте його можна збільшити. Додаткова гарантія 2 роки надається у разі дотримання умов реєстрації та своєчасного технічного обслуговування.

Повна потужність 6,9 кВА
Робоча потужність (220/380 В) 2,1/5 кВт
Максимальна потужність (220/380 В) 2,3/5,5 кВт
Напруга 220/380 В
Коефіцієнт потужності 1 Cosφ
Кількість фаз 1/3
Виробник двигуна Daewoo
Модель двигуна 420 diesel
Потужність двигуна 11 к. с.
Робочий об’єм двигуна 418 куб. см
Об’єм паливного бака 14 л
Час роботи на повному баку при 50%-му навантаженні 13 год
Об’єм картера 1,65 л
Рівень шуму 78 дБ
Тип запуску ручний + електро
Дисплей 3 в 1
Акумулятор 30 А·год
Вихід 12 В є
Розетки 1×16 А (220 В), 1×16 А (380 В)
Транспортувальний комплект є
Регулятор напруги AVR
Розміри (Д×В×Ш) 740×670×500 мм
Вага 102,2 кг

 

Товар ще ніхто не оцінював. Будьте першим!
Залишити відгук