Daewoo DDAE 11000XE — професійний дизельний електрогенератор, призначений для автономного енергопостачання різних електричних споживачів.
Цю модель обладнано комерційним двигуном власного виробництва Daewoo, який відрізняється високою надійністю та ефективністю експлуатації. А багатофункціональний дисплей (5 в 1) відображає параметри роботи силової установки: напруга, сила і частота струму, навантаження, кількість відпрацьованих мотогодин. Це дозволяє своєчасно проводити технічне обслуговування.
Основні особливості генератора:
Термін основної гарантії на генератор становить 1 рік, проте його можна збільшити. Додаткова гарантія 2 роки надається у разі дотримання умов реєстрації та своєчасного технічного обслуговування.
| Повна потужність | 11,3 кВА |
| Номінальна потужність | 8,2 кВт |
| Максимальна потужність | 9 кВт |
| Напруга | 220 В |
| Коефіцієнт потужності | 1 Cosφ |
| Кількість фаз | 1 |
| Виробник двигуна | Daewoo |
| Модель двигуна | 670 diesel |
| Потужність двигуна | 18 к. с. |
| Робочий об’єм двигуна | 663 куб. см |
| Об’єм паливного бака | 12,5 л |
| Час роботи на повному баку при 50%-му навантаженні | 6 год |
| Об’єм картера | 1,65 л |
| Рівень шуму | 78 дБ |
| Тип запуску | ручний + електро |
| Дисплей | 5 в 1 |
| Аккумулятор | 30 А·год |
| Вихід 12 В | є |
| Розетки | 1×16 А, 1×32 А |
| Транспортувальний комплект | є |
| Регулятор напруги | AVR |
| Розміри (Д×В×Ш) | 825×730×630 мм |
| Вага | 133 кг |
Адреси магазинів
Адреси сервісних центрів
Інструкції та сертифікати
Будьте в курсі останніх новин і нових надходжень