Дизельний електрогенератор Daewoo DDAE 10000SE

Рейтинг
Немає у наявності
  • Описання
  • Характеристики
  • Відгуки
  • Файли

Модель DDAE 10000SE обладнана професійним двигуном Daewoo зі збільшеним до 2000 мотогодин моторним ресурсом. Контроль якості збирання двигуна відбувається на всіх етапах виробництва, що підтверджує унікальний серійний номер. У цьому класі пристроїв мотор вирізняється з-поміж інших максимальними показниками потужності.

Електрогенератор цієї моделі характеризується як малошумний. Спеціальна система SuperSilent, застосована тут, а також ізоляційний кожух істотно зменшують рівень шуму та вібрації. Це забезпечує комфорт під час роботи із силовою установкою.

Мініелектростанція оснащена модулем керування генератором із вбудованим мікропроцесором. Це дозволяє контролювати функції автоматичного старту та ввімкнення, дистанційного запуску, захисного вимкнення в критичних умовах роботи. На багатофункціональному електронному дисплеї відображаються всі основні характеристики.

Паливо вводиться за допомогою насоса високого тиску та через форсунку особливої форми. Це зумовлює стабільну роботу генератора та економію пального до 15%.

Для підключення системи керування генератором у ситуації, коли вимикається електроенергія, передбачена система автоматичного запуску (ATS). Підтримання заданої напруги та подача якісного струму гарантуються системою автоматичного контролю (AVR).

Альтернатор, виготовлений із міді, має найкращі характеристики щодо стабільності струму, потужності та тепловіддачі. Це дозволяє підключати до силової установки навіть інверторні зварювальні апарати.

Для унеможливлення перегрівання під час тривалої роботи апарата та запобігання надмірному навантаженню на альтернатор застосований «розумний» захист. Також він виключає короткі замикання.

За допомогою вбудованого стартера й акумулятора здійснюється запуск від ключа. Це зручно особливо для недосвідченого користувача та полегшить запуск двигуна.

Наявність датчика рівня масла, який зупиняє двигун у разі його недостатньої кількості, подовжить термін служби генератора та допоможе уникнути поломки мотора.

На панелі керування є зарядний пристрій. За допомогою клем (ідуть у комплекті) можна зарядити акумулятори постійним струмом.

Повітряні пробки, які утворюються під час тривалого перебування генератора без дії, видалить спеціальна автоматична система. Двигун при цьому запускається набагато простіше.

Можливість передпускового обігрівання мотора в умовах низької температури навколишнього середовища забезпечить впевнений старт мініелектростанції та зменшить зношення циліндро-поршневої групи.

Металевий паливний бак збільшений в об’ємі та має систему індикації рівня пального й автоматичний паливний кран.

Для транспортування важкого агрегату передбачені колеса із суцільнолитої резини, що мають сталеву основу і не потребують накачування та обслуговування. В основі коліс є поворотна платформа, яка допоможе розвернути генератор на місці на 360 градусів.

Термін основної гарантії на генератор становить 1 рік, проте його можна збільшити. Додаткова гарантія 2 роки надається у разі дотримання умов реєстрації та своєчасного технічного обслуговування.

Повна потужність 10 кВА
Номінальна потужність 7,2 кВт
Максимальна потужність 8 кВт
Напруга 220 В
Коефіцієнт потужності 1 Cosφ
Кількість фаз 1
Виробник двигуна Daewoo
Модель двигуна 500 diesel
Потужність двигуна 16 к. с.
Робочий об’єм двигуна 498 куб. см
Об’єм паливного бака 15 л
Час роботи на повному баку при 50%-му навантаженні 12 год
Об’єм картера 1,65 л
Рівень шуму 66 дБ
Тип запуску електро
Дисплей 5 в 1
Аккумулятор 30 А·год
Вихід 12 В є
Розетки 1×16 А, 1×32 А
Транспортувальний комплект є
Регулятор напруги AVR
Розміри (Д×В×Ш) 880×565×790 мм
Вага 156,1 кг

 

Товар ще ніхто не оцінював. Будьте першим!
Залишити відгук