Дизельний електрогенератор Daewoo DDAE 10000DSE-3 (дворежимний)

Рейтинг
Немає у наявності
  • Описання
  • Характеристики
  • Відгуки
  • Файли

Дизельний генератор DDAE 10000DSE-3 оснащений професійним двигуном власного виробництва Daewoo. Мотор проходить попереднє обкатування і після цього повністю готовий до експлуатації.

Силова установка цієї моделі працює у двох режимах. На панелі керування знаходиться перемикач фаз 220/380 В. Необхідно обрати відповідну схему обмоток альтернатора. Таким чином забезпечується висока віддача потужності для однофазного або трифазного струму.

Під час використання трифазного генератора варто пам’ятати про те, що його потужність розподіляється між усіма трьома фазами, отже, з однієї фази можна зняти не більше 1/3 заявленої потужності. Але навіть такий режим роботи генератора небажаний, оскільки не можна допускати різниці між навантаженнями на фазах більше 30 %. Це специфіка усіх трифазних генераторів.

Є два типи запуску цього пристрою: ручний та електричний. Щодо останнього мається на увазі запуск за допомогою ключа (вбудований стартер + акумулятор) — це полегшує старт роботи двигуна та використання агрегату в цілому.

Керування генератором організоване за допомогою цифрового модуля. Вбудований мікропроцесор забезпечує контроль автоматичного старту та вимкнення, захисного вимкнення, дистанційного запуску. Основні параметри і характеристики відображаються на електронному дисплеї.

Паливо вводиться через насос високого тиску і форсунку особливої форми. Це допомагає досягти стабільної роботи й економії пального до 15%.

Розробники моделей генераторів Daewoo обрали найкраще рішення для вироблення стабілізованого струму — мідний (100%) альтернатор. Він має високу енергоефективність і хорошу тепловіддачу. Це необхідно для тривалої безперервної роботи пристрою.

Однією з головних переваг цієї мініелектростанції є її малошумність. Спеціальна система заглушення шуму і вібрації SuperSilent та ізоляційний кожух зменшують ці показники до 66 дБ. Це відповідає європейським стандартам і нормам.

Також дворежимний електрогенератор має низку корисних функцій, що роблять максимально ефективною та зручною його роботу для користувача. Система автоматичного контролю напруги (AVR) підтримує певну напругу та гарантує подачу якісного струму. Система автоматичного запуску (ATS) підключить систему керування генератором у разі відключення електроенергії. «Розумний» захист вбереже альтернатор від перевантаження, виключить коротке замикання та перегрівання під час тривалої експлуатації. Автоматична система видалення повітряних пробок допоможе без проблем запустити двигун після тривалого простою, позбавляючи користувача необхідності прокачувати паливну магістраль у такій ситуації.

Для роботи в умовах низьких температур передбачене передпускове прогрівання двигуна. Завдяки цій функції також суттєво зменшується зношення циліндро-поршневої групи.

Ця модель оснащена датчиком рівня масла із системою зупинки двигуна. Щоб подовжити термін служби пристрою, запобігти поломкам і виключити масляне голодування, у разі критичного зниження рівня оливи система припинить роботу.

На агрегаті встановлено металевий паливний бак. Він збільшений в об’ємі, оснащений системою індикації рівня пального та автоматичним паливним краном.

Зарядний пристрій для акумуляторів вбудований у генератор. За допомогою спеціальних клем, які входять до комплекту, проводиться ефективне заряджання постійним струмом 8,3 А.

Велика вага пристрою обумовлює встановлення спеціальних коліс для його транспортування. Вони виготовлені із суцільнолитої гуми зі сталевою основою, тому стійкі до проколів і не потребують накачування та обслуговування. Поворотна платформа в основі коліс допомагає розвернути генератор на місці на 360 градусів.

У комплекті із силовою установкою йде подовжувач на 4 розетки, його довжина — 3 м. Він відрізняється підвищеною міцністю та може використовуватися під час будівельних і монтажних робіт.

Термін основної гарантії на генератор становить 1 рік, проте його можна збільшити. Додаткова гарантія 2 роки надається у разі дотримання умов реєстрації та своєчасного технічного обслуговування.

До комплекту поставки входять:

Генератор — 1 од.
Транспортувальні колеса — 4 од.
Посібник користувача — 1 од.
Гарантійний талон — 1 од.
Повна потужність 10 кВА
Номінальна потужність (220/380 В) 7,2 кВт
Максимальна потужність (220/380 В) 8 кВт
Напруга 220 В/380 В
Коефіцієнт потужності 1 Cosφ
Кількість фаз 1/3
Виробник двигуна Daewoo
Модель двигуна 500 diesel
Потужність двигуна 16 к. с.
Робочий об’єм двигуна 498 куб. см
Об’єм паливного бака 15 л
Час роботи на повному баку при 50%-му навантаженні 12 год
Об’єм картера 1,65 л
Рівень шуму 66 дБ
Тип запуску електро
Дисплей 5 в 1
Аккумулятор 30 А·год
Вихід 12 В є
Розетки 1×32 А (220 В), 1×16 А (380 В)
Транспортувальний комплект є
Регулятор напруги AVR
Розміри (Д×В×Ш) 880×565×790 мм
Вага 158,6 кг

 

Товар ще ніхто не оцінював. Будьте першим!
Залишити відгук