Бензиновий електрогенератор Daewoo GDA 8500DPE-3 (дворежимний)

Рейтинг
Немає у наявності
  • Описання
  • Характеристики
  • Відгуки
  • Файли

Бензиновий електрогенератор Daewoo GDA 8500DPE-3 розроблений для живлення електроінструментів і побутових приладів. Щоб підключитися до цього генератора, можна використовувати розетки на 220 і 380 В.

Запуск двигуна здійснюється за допомогою вбудованого електростартера. Це дає можливість легко почати роботу навіть за низьких температур повітря та полегшує роботу з генератором, особливо для недосвідчених користувачів. Пристрій має інтуїтивно зрозумілу схему швидкого запуску, розташовану в паливному баку.

Великий об’єм паливного бака дозволяє експлуатувати пристрій протягом 13 годин без дозаправляння. Металевий паливний бак також оснащено системою індикації рівня палива.

Безперечною перевагою цієї моделі генератора є професійний 4-тактний двигун Daewoo потужністю 18 к. с. Моторний ресурс становить більше 1500 годин. Лічильник мотогодин допомагає слідкувати за тривалістю експлуатації та проводити своєчасне технічне обслуговування. Контроль якості двигуна гарантує його унікальний серійний номер.

Daewoo GDA 8500DPE-3 має перемикач фаз 220/380 В. На панелі керування за допомогою селектора обирається схема підключення обмоток альтернатора, яка забезпечує високу віддачу потужності і для 1-фазного, і для 3-фазного струму.

Захист від перепадів напруги забезпечується системою автоматичної регуляції вхідної напруги AVR (Automatic Voltage Regulator). Вона не тільки підтримує стабільну напругу, а й гарантує подачу якісного струму. Це дозволяє застосовувати генератор навіть для живлення інверторних зварювальних апаратів.

Уникнути надмірного навантаження на альтернатор під час підключення користувачів з високим пусковим струмом дозволяє «розумний» захист від перевантажень. Він також виключає випадки перегріву при тривалому використанні генератора та захищає його від короткого замикання.

Багатофункціональний дисплей відображає всі основні параметри роботи генератора: напругу, частоту струму, кількість відпрацьованих мотогодин. Це допомагає здійснювати своєчасне технічне обслуговування пристрою. Датчик рівня оливи із системою аварійної зупинки двигуна дозволяє запобігти надмірному зносу деталей і поломці мотора, подовжує термін служби та виключає зниження моторесурсу внаслідок оливного голодування.

Генератор GDA 8500DPE-3 має систему автоматичного запуску — ATS. Так, пристрій має можливість працювати з блоком автоматичного введення резерву та оснащений гніздом для підключення системи керування генератором у випадку відключення електроенергії.

Альтернатор виготовлений зі стовідсоткової міді, тому має високу енергоефективність і відмінну тепловіддачу. Це забезпечує прекрасне вироблення стабілізованого струму та тривалу безперервну роботу.

Раму виготовлено зі сталевої труби діаметром 28 мм, посиленої додатковими ребрами жорсткості. Це забезпечує її високу міцність.

Транспортувальні колеса, виготовлені із суцільнолитої гуми зі сталевою основою на підшипниках, стійкі до проколів і не потребують накачування чи обслуговування.

Низький рівень шуму досягається завдяки застосуванню збільшеного глушника і демпферної системи гасіння вібрацій.

Термін основної гарантії на генератор становить 1 рік, проте його можна збільшити. Додаткова гарантія 2 роки надається у разі дотримання умов реєстрації та своєчасного технічного обслуговування.

До комплекту поставки входять:

  • Генератор — 1 од.
  • Посібник користувача — 1 од.
  • Гарантійний талон — 1 од.
Повна потужність  
Номінальна потужність (220/380 В) 7 кВт
Максимальна потужність (220/380 В) 7,5 кВт
Напруга 220/380 В
Кількість фаз 1/3
Коефіцієнт потужності 1 Cosφ
Виробник двигуна Daewoo
Модель двигуна Series 440
Потужність двигуна 18 к. с.
Об'єм двигуна 445 куб. см
Тип палива бензин
Об'єм паливного бака 30 л
Час роботи на повному баку при 50% навантаженні 18 год
Об'єм картера 1,1 л
Тип запуску ручний + електро
Дисплей 3 в 1
Вихід 12 В/А немає
Розетки 1×16 А, 1×32 А, 1×16 А (380 В)
Транспортувальний комплект є
Розміри (Д×В×Ш) 680×520×540 мм
Вага 87 кг

 

Товар ще ніхто не оцінював. Будьте першим!
Залишити відгук