Бензиновий електрогенератор Daewoo GDA 7800E-3 (трифазний)

Рейтинг
Немає у наявності
  • Описання
  • Характеристики
  • Відгуки
  • Файли

Бензиновий електрогенератор Daewoo GDA 7800E-3 призначений для живлення трифазних споживачів, він простий і зручний в обслуговуванні, а його максимальна потужність досягає 6,5 кВт. Трифазний генератор дуже надійний у роботі та нескладний в експлуатації. Його характеристики Вас приємно здивують.

Під час використання трифазного генератора варто пам'ятати про те, що його потужність розподіляється між усіма трьома фазами, отже, з однієї фази можна зняти не більше 1/3 заявленої потужності. Але навіть такий режим роботи генератора небажаний, оскільки не можна допускати різниці між навантаженнями на фазах більше 30 %. Це специфіка усіх трифазних генераторів.

Електрогенератор пройшов суворий контроль якості на виробництві. Відповідає найвищим світовим стандартам, що висуваються до силової техніки. Тому йому можна довірити живлення відповідальних електроприладів, маючи впевненість у їх безпеці.

Ця модель електрогенератора має індекс «E». Це означає, що крім ручної системи запалювання, генератор обладнаний системою з електричним стартером. В результаті процес запуску автоматизується, що особливо корисно в зимовий період.

Виробником двигуна є компанія Daewoo. Ця модель чотиритактна, одноциліндрова і зроблена за останнім словом техніки. Фахівці провели величезну роботу і досягли оптимального співвідношення потужності та ваги. Модель економічна, надійна та зручна в експлуатації. За рахунок цього моторний ресурс перевищив позначку в 2000 мотогодин. Вбудований лічильник мотогодин дозволяє контролювати роботу мотора.

Детальна графічна інструкція на баку допоможе швидко здійснити запуск, що дозволить вам взятися до роботи якнайшвидше.

Для подовження терміну служби генератора використовується паливо не нижче АІ-92, а також рекомендовано використовувати мастило стандарту SAE, наприклад 10W-30. У генераторі передбачений зручний індикатор кількості палива для візуального контролю запасу бензину.

Завдяки тому, що електрогенератор синхронний, а його обмотка мідна, він добре справляється з великим навантаженням, а також дуже стійкий до коротких замикань, що дає електрику високої якості на виході.

Повітряна система охолодження, а також збільшений до 25 л розмір бензобака дозволяють продовжити час безперервної роботи генератора до 15 годин.

З метою підвищення безпеки та подовження терміну служби, генератор забезпечений такими функціями:
• захисне відключення при перевантаженнях;
• автоматичний регулятор напруги AVR;
• аварійна зупинка при низькому рівні масла в картері.

Для зменшення рівня шуму, електрогенератор Daewoo GDA 7800E-3 обладнаний глушником. Тому, незважаючи на немаленьку потужність, рівень шуму складає 78,6 дБ.

Вага генератора — 86 кг. Однак завдяки вдало продуманій конструкції і спеціально встановленому транспортувальному набору коліс переміщення не буде складним. Генератор GDA 7800E-3 завдяки можливості рівномірно розподіляти навантаження за фазами, а також відсутності перекосу за фазами відмінно підійде для роботи у трифазній мережі.

Термін основної гарантії на генератор становить 1 рік, проте його можна збільшити. Додаткова гарантія 2 роки надається у разі дотримання умов реєстрації та своєчасного технічного обслуговування.

До комплекту поставки входять:
Генератор — 1 од.
Посібник користувача — 1 од.
Гарантійний талон — 1 од.
Пакування — 1 од.

Повна потужність 8,1 кВА
Номінальна потужність (220/380 В) 2,5/6 кВт
Максимальна потужність (220/380 В) 2,7/6,5 кВт
Напруга 230/380 В
Кількість фаз 3
Коефіцієнт потужності 0,8 Cosφ
Виробник двигуна Daewoo
Модель двигуна Series 425
Потужність двигуна 15 к. с.
Робочий об’єм двигуна 425 куб. см
Тип палива бензин
Об'єм паливного бака 26 л
Час роботи на повному баку при 50%-му навантаженні 15 год
Об'єм картера 1,1 л
Тип запуску ручний + електро
Дисплей 3 в 1
Вихід 12 В/А 12/8,3
Розетки 1×16 А/1×32 А
Транспортувальний комплект є
Розміри (Д×В×Ш) 720×544×590 мм
Вага 86 кг

 

Товар ще ніхто не оцінював. Будьте першим!
Залишити відгук