Бензиновий електрогенератор Daewoo GDA 6800

Рейтинг
2
Немає у наявності
  • Описання
  • Характеристики
  • Відгуки
  • Файли

Бензиновий електрогенератор Daewoo GDA 6800 простий і зручний в обслуговуванні, а його максимальна потужність сягає 5,5 кВт. Однофазний генератор дуже надійний у роботі і нескладний в експлуатації. Його характеристики Вас приємно здивують.

Електрогенератор пройшов суворий контроль якості на виробництві. Відповідає найвищим світовим стандартам, що висуваються до силової техніки. Тому йому можна довірити живлення відповідальних електроприладів, маючи впевненість в їх безпеці.

Виробником двигуна є компанія Daewoo. Ця модель чотиритактна, одноциліндрова і зроблена за останнім словом техніки. Фахівці провели величезну роботу і досягли оптимального співвідношення потужності та ваги. Модель економічна, надійна і зручна в експлуатації. За рахунок цього моторний ресурс перевищив позначку в 2000 мотогодин. Вбудований лічильник мотогодин дозволяє контролювати роботу мотора.

Детальна графічна інструкція на баку допоможе швидко здійснити запуск, що дозволить вам взятися за роботу в короткий термін.

Для подовження терміну служби генератора використовується паливо не нижче АІ-92, а також рекомендовано використовувати мастило стандарту SAE, наприклад 10W-30. У генераторі передбачений зручний індикатор кількості палива для візуального контролю запасу бензину.

Завдяки тому, що електрогенератор синхронний, а його обвитка мідна, він добре може впоратися з великим навантаженням, а також дуже стійкий до коротких замикань, що дає на виході електрику високої якості.

Повітряна система охолодження, а також збільшений до 26 літрів розмір бензобака дозволяють продовжити час безперервної роботи генератора до 15 годин.

З метою підвищення безпеки та подовження терміну служби, генератор забезпечений такими функціями:
• захисне відключення при перевантаженнях;
• автоматичний регулятор напруги AVR;
• аварійна зупинка за низького рівня мастила в картері.

Для зменшення рівня шуму електрогенератор Daewoo GDA 6800E обладнаний глушником. Тому, незважаючи на немаленьку потужність, рівень шуму становить 76,8 дБ.

Вага генератора  78 кг. Однак завдяки вдало продуманій конструкції, транспортування не буде складним. Генератор Daewoo GDA 6800 — популярна модель середнього рівня. Основними покупцями є працівники сільського господарства, власники заміських будинків, будівельні бригади, невеликі медичні установи.

Термін основної гарантії на генератор становить 1 рік, проте його можна збільшити. Додаткова гарантія 2 роки надається у разі дотримання умов реєстрації та своєчасного технічного обслуговування.

До комплекту поставки входять:
Генератор — 1 од.
Посібник користувача — 1од.
Гарантійний талон — 1 од.
Упаковка — 1 од.

Повна потужність 6,9 кВА
Номінальна потужність 5 кВт
Максимальна потужність 5,5 кВт
Напруга 230 В
Кількість фаз 1
Коефіцієнт потужності 1 Cosφ
Виробник двигуна Daewoo
Модель двигуна Series 415
Потужність двигуна 13 к. с.
Робочий об'єм двигуна 389 куб. см
Тип палива бензин
Об'єм паливного бака 26 л
Час роботи на повному баку при 50% навантаженні 15 год
Об'єм картера 1,1 л
Тип запуску ручний
Дисплей 3 в 1
Вихід 12 В є
Розетки 1×16 А/1×32 А
Транспортувальний комплект немає
Розміри (Д×В×Ш) 720×544×590 мм
Вага 78 кг

 

Рейтинг товару
Залишити відгук