Бензиновий електрогенератор Daewoo GDA 6500

Рейтинг
Немає у наявності
  • Описання
  • Характеристики
  • Відгуки
  • Файли

Daewoo GDA 6500 — бензиновий електрогенератор, максимальна потужність якого становить 5,5 кВт. Однак він зручний і надійний в обслуговуванні. Однофазний генератор дуже стабільний в роботі і нескладний в експлуатації. Його характеристики заслуговують на увагу.

Електрогенератор пройшов суворий контроль якості на виробництві. Він відповідає найвищим світовим стандартам, що пред'являються до силової техніці, тому йому можна довіряти живлення відповідальних електроприладів, маючи впевненість у їх безпеці.

Ця модель двигуна чотиритактна, одноциліндрова і зроблена професіоналами своєї справи. Фахівці виконали величезну роботу і досягли оптимального співвідношення потужності і ваги. Вона економічна, надійна і зручна в експлуатації. За рахунок цього моторний ресурс перевищив позначку в 1500 мотогодин.

Для продовження терміну служби генератора рекомендується використовувати паливо не нижче АІ-92, а також масло стандарту SAE, наприклад 10W-30. У генераторі передбачений зручний індикатор кількості палива для візуального контролю запасу бензину.

Завдяки тому, що електрогенератор синхронний, а його обмотка мідна, він добре справляється з великим навантаженням, а також дуже стійкий до коротких замикань, що дає на виході електрику високої якості.

У цій моделі паливний бак має об’єм в 30 літрів. Таким чином, час безперервної роботи генератора може становити до 19 годин. Не останню роль у цьому процесі відіграє надійна повітряна система охолодження.

З метою підвищення безпеки та продовження терміну служби генератор оснащений такими функціями:
• захисне відключення при перевантаженнях;
• автоматичний регулятор напруги AVR;
• аварійна зупинка при за низького рівня мастила в картері.

Для зменшення рівня шуму, електрогенератор Daewoo GDA 6500 обладнаний глушником. Завдяки цьому рівень шуму становить 76,8 дБ.

Вага генератора — 70,7 кг. Однак завдяки вдало продуманій конструкції і можливості встановити транспортувальні колеса, переміщення буде досить зручним. Генератор користується великим попитом у будівельних бригад, власників заміських будинків і ділянок. Крім того, він добре себе проявив як резервний генератор в невеликих медичних установах і як надійний помічник у сільському господарстві.

Термін основної гарантії на генератор становить 1 рік, проте його можна збільшити. Додаткова гарантія 2 роки надається у разі дотримання умов реєстрації та своєчасного технічного обслуговування.

До комплекту поставки входять:
Генератор — 1 од.
Посібник користувача — 1 од.
Гарантійний талон — 1 од.
Упаковка — 1 од.

Повна потужність 6,9 кВА
Номінальна потужність 5 кВт
Максимальна потужність 5,5 кВт
Напруга 230 В
Кількість фаз 1
Коефіцієнт потужності 1 Cosφ
Виробник двигуна Daewoo
Модель двигуна Series 410
Потужність двигуна 13 к. с.
Робочий об’єм двигуна 390 куб. см
Тип палива бензин
Об'єм паливного бака 30 л
Час роботи на повному баку при 50% навантаженні 19 год
Об'єм картера 1,1 л
Тип запуску ручний
Дисплей 3 в 1
Вихід 12 В/А 12/8,3
Розетки 1×16 А/1×32 А
Транспортувальний комплект опція
Розміри (Д×В×Ш) 680×520×540 мм
Вага 70,7 кг

 

Товар ще ніхто не оцінював. Будьте першим!
Залишити відгук