Бензиновий електрогенератор Daewoo GDA 3500E

Рейтинг
Немає у наявності
  • Описання
  • Характеристики
  • Відгуки
  • Файли

Daewoo GDA 3500Е — бензиновий електрогенератор з ручним і електричним запуском, що має низку особливостей і вирізняється поліпшеними характеристиками.

Основні переваги пристрою:

  • Матове антикорозійне покриття рами.
  • Поліпшена система фільтрації повітря.
  • Амортизуючі подушки двигуна для зменшення вібрації.
  • Розумна система захисту від перевантажень та датчик рівня мастила.
  • Автоматичний регулятор вихідної напруги.

Збільшений об’єм паливного бака, який становить 15 л, забезпечує тривалість автономної роботи при 50-відсотковому навантаженні — 15 годин.

Завдяки інженерним доробкам, покликаним оптимізувати конструкцію двигуна, вдалося збільшити потужність агрегата до 7,5 к. с.

Модель 3500Е отримала цифровий мультимедійний екран.

Генератор зручний і надійний в обслуговуванні, дуже стабільний у роботі та нескладний в експлуатації, пройшов суворий контроль якості на виробництві та відповідає найвищим світовим стандартам, що висуваються до силової техніки. Йому можна довірити живлення відповідальних електроприладів із впевненістю у їхній безпеці.

Двигун чотиритактний, одноциліндровий та зроблений майстрами своєї справи. Фахівці виконали величезну роботу і досягли оптимального співвідношення потужності й ваги. Агрегат економічний, надійний і зручний в експлуатації, а моторний ресурс перевищив позначку в 1500 мотогодин. Ця модель має індекс «E». Це означає, що, крім ручного стартера, генератор обладнано системою електричного запуску. В результаті процес запалювання автоматизується, що особливо корисно в зимовий період.

Для подовження терміну служби генератора рекомендується використовувати паливо не нижче АІ-92, а також оливу стандарту SAE, наприклад 10W-30. У генераторі передбачено зручний індикатор кількості палива для візуального контролю запасу бензину.

Завдяки тому, що електрогенератор синхронний, а його обмотка мідна, він добре справляється з великим навантаженням, а також дуже стійкий до коротких замикань, що дає на виході електрику високої якості. Не останню роль відіграє надійна повітряна система охолодження.

Для зменшення рівня шуму електрогенератор Daewoo GDA 3500E обладнаний глушником.

Вага генератора — 44,7 кг. Він досить компактний і зручний для транспортування. З цієї причини пристрій найчастіше використовується як дачне резервне джерело живлення. Ця модель привернула увагу будівельників, господарів заміських будинків і ділянок. Також модель користується попитом у працівників сільського господарства.

Термін основної гарантії на генератор становить 1 рік, проте його можна збільшити. Додаткова гарантія 2 роки надається у разі дотримання умов реєстрації та своєчасного технічного обслуговування.

До комплекту поставки входять:

Генератор — 1 од.
Посібник користувача — 1 од.
Гарантійний талон — 1 од.
Свічковий ключ — 1 од.
Упаковка — 1 од.
Повна потужність 4 кВА
Номінальна потужність 2,8 кВт
Максимальна потужність 3,2 кВт
Напруга 220 В
Кількість фаз 1
Коефіцієнт потужності 1 Cosφ
Виробник двигуна Daewoo
Модель двигуна Series 210
Робоча потужність двигуна 7,5 к. с.
Тип палива бензин
Об'єм двигуна 208 куб. см
Об'єм паливного бака 18 л
Час роботи на повному баку за навантаження 50% 15 год
Об'єм картера 0,6 л
Тип запуску ручний + електро
Дисплей цифровий 3 в 1
Вихід 12 В є
Розетки 2×16 А
Транспортувальний комплект опція
Розміри (Д×В×Ш) 605×430×425 мм
Вага 44,7 кг

 

Товар ще ніхто не оцінював. Будьте першим!
Залишити відгук