Бензиновий електрогенератор Daewoo GDA 3500E

Рейтинг
10 495 грн
  • Описання
  • Характеристики
  • Відгуки
  • Файли

Бензиновий електрогенератор Daewoo GDA 3500Е — вдосконалена версія однойменного попередника з нової лінійки 2016 року, що має ряд особливостей і відрізняється від нього поліпшеними характеристиками.

Основні переваги нової лінійки:

  • Матове антикорозійне покриття рами.
  • Поліпшена система фільтрації повітря.
  • Амортизуючі подушки двигуна для зменшення вібрації.
  • Розумна система захисту від перевантажень та датчик рівня мастила.
  • Автоматичний регулятор вихідної напруги.

Перше, що впадає в око, — змінений дизайн моделі. Фірмові кольори корпусу і рами помінялися місцями, що додало генератору солідності, але при цьому він зберіг виразну лаконічність і брендову впізнаваність.

По-друге, збільшився обсяг паливного бака: тепер він становить 18 л замість 15 л, а отже, на 2,5-3 години зросла тривалість автономної роботи при 50-відсотковому навантаженні.

По-третє, за рахунок інженерних доробок, покликаних оптимізувати конструкцію двигуна, вдалося збільшити потужність агрегата з 7 до 7,5 к. с. Крім того, новації позитивно позначилися також на роботі двигуна при максимальному навантаженні та на його економічності.

По-четверте, оновлена ​​модель 3500Е отримала цифровий мультимедійний екран, яким до цього оснащувалися винятково її старші «побратими».

Усе це дозволило моделі GDA 3500Е «піднятися кар’єрними сходами» та просунутися з категорії Basic Line до групи Master Line. При цьому вона зберегла всі сильні сторони, наявні до цього. Генератор зручний і надійний в обслуговуванні, дуже стабільний у роботі та нескладний в експлуатації, пройшов суворий контроль якості на виробництві та відповідає найвищим світовим стандартам, що висуваються до силової техніки. Йому можна довірити живлення відповідальних електроприладів із впевненістю у їхній безпеці.

Двигун чотиритактний, одноциліндровий та зроблений майстрами свого діла. Фахівці виконали величезну роботу і досягли оптимального співвідношення потужності й ваги. Агрегат економічний, надійний і зручний в експлуатації, а моторний ресурс перевищив позначку в 1500 мотогодин. Ця модель має індекс «E». Це означає, що крім ручного стартера генератор обладнаний системою електричного запуску. В результаті процес запалювання автоматизується, що особливо корисно в зимовий період.

Для продовження терміну служби генератора рекомендується використовувати паливо не нижче АІ-92, а також оливу стандарту SAE, наприклад 10W-30. У генераторі передбачений зручний індикатор кількості палива для візуального контролю запасу бензину.

Завдяки тому, що електрогенератор синхронний, а його обмотка мідна, він добре справляється з великим навантаженням, а також дуже стійкий до коротких замикань, що дає на виході електрику високої якості. Не останню роль відіграє надійна повітряна система охолодження.

Для зменшення рівня шуму електрогенератор Daewoo GDA 3500E обладнаний глушником.

Вага генератора — 40 кг. Він досить компактний і зручний для транспортування. З цієї причини генератор найчастіше використовується як дачний резервний генератор. Дана модель удостоїлася уваги у будівельників, господарів заміських будинків і ділянок. Також модель користується попитом у працівників сільського господарства.

Термін основної гарантії на генератор становить 1 рік, проте його можна збільшити. Додаткова гарантія 2 роки надається у разі дотримання умов реєстрації та своєчасного технічного обслуговування.

До комплекту поставки входять:
Генератор — 1 од.
Посібник користувача — 1 од.
Гарантійний талон — 1 од.
Свічковий ключ — 1 од.
Упаковка — 1 од.

Повна потужність 4 кВА
Номінальна потужність 2,8 кВт
Максимальна потужність 3,2 кВт
Напруга 220 В
Кількість фаз 1
Коефіцієнт потужності 1 Cosφ
Виробник двигуна Daewoo
Модель двигуна Series 210
Робоча потужність двигуна 7,5 к. с.
Тип палива бензин
Об'єм двигуна 208 куб. см
Об'єм паливного бака 18 л
Час роботи на повному баку за навантаження 50% 15 год
Об'єм картера 0,6 л
Тип запуску ручний + електро
Дисплей цифровий 3 в 1
Вихід 12 В є
Розетки 2×16 А
Транспортувальний комплект опція
Розміри (Д×В×Ш) 605×430×425 мм
Вага 40 кг

 

Товар ще ніхто не оцінював. Будьте першим!
Залишити відгук