Бензиновий електрогенератор Daewoo GDA 3500

Рейтинг
8 495 грн
  • Описання
  • Характеристики
  • Відгуки
  • Файли

Бензиновий електрогенератор Daewoo GDA 3500 — вдосконалена версія однойменного попередника з нової лінійки 2016 року, що має ряд особливостей і відрізняється від нього поліпшеними характеристиками.

Основні переваги нової лінійки:

  • Матове антикорозійне покриття рами.
  • Поліпшена система фільтрації повітря.
  • Амортизуючі подушки двигуна для зменшення вібрації.
  • Розумна система захисту від перевантажень та датчик рівня мастила.
  • Автоматичний регулятор вихідної напруги.

Перше, що впадає в око, — змінений дизайн моделі. Фірмові кольори корпусу і рами помінялися місцями, що додало генератору солідності, але при цьому він зберіг виразну лаконічність і брендову впізнаваність.

По-друге, збільшився обсяг паливного бака: тепер він становить 18 л замість 15 л, а отже, на 2,5-3 години зросла тривалість автономної роботи при 50-відсотковому навантаженні.

По-третє, за рахунок інженерних доробок, покликаних оптимізувати конструкцію двигуна, вдалося збільшити потужність агрегата з 7 до 7,5 к. с. Крім того, новації позитивно позначилися також на роботі двигуна при максимальному навантаженні та на його економічності.

Усе це дозволило моделі GDA 3500 «піднятися кар'єрними сходами» та просунутися з категорії Basic Line до групи Master Line. При цьому вона зберегла всі сильні сторони, наявні до цього. Генератор зручний і надійний в обслуговуванні, дуже стабільний у роботі та нескладний в експлуатації, пройшов суворий контроль якості на виробництві та відповідає найвищим світовим стандартам, що висуваються до силової техніки. Йому можна довірити живлення відповідальних електроприладів із впевненістю у їхній безпеці.

Ця модель двигуна чотиритактна, одноциліндрова та зроблена майстрами свого діла. Фахівці виконали величезну роботу і досягли оптимального співвідношення потужності й ваги. Вона економічна, надійна і зручна в експлуатації, а моторний ресурс перевищив позначку в 1500 мотогодин.

Для продовження терміну служби генератора рекомендується використовувати паливо не нижче АІ-92, а також оливу стандарту SAE, наприклад 10W-30. У генераторі передбачений зручний індикатор кількості палива для візуального контролю запасу бензину.

Завдяки тому, що електрогенератор синхронний, а його обмотка мідна, він добре справляється з великим навантаженням, а також дуже стійкий до коротких замикань, що дає на виході електрику високої якості. Не останню роль відіграє надійна повітряна система охолодження.

Для зменшення рівня шуму електрогенератор Daewoo GDA 3500 обладнаний глушником.

Вага генератора — 37 кг, що робить його компактним і зручним для транспортування. З цієї причини генератор найчастіше використовується як домашній або дачний резервний генератор. Також дана модель удостоїлася уваги у будівельників, господарів заміських будинків і ділянок.

Термін основної гарантії на генератор становить 1 рік, проте його можна збільшити. Додаткова гарантія 2 роки надається у разі дотримання умов реєстрації та своєчасного технічного обслуговування.

До комплекту поставки входять:
Генератор — 1 од.
Посібник користувача — 1 од.
Гарантійний талон — 1 од.
Свічковий ключ — 1 од.
Упаковка — 1 од.

Повна потужність 4 кВА
Номінальна потужність 2,8 кВт
Максимальна потужність 3,2 кВт
Напруга 220 В
Кількість фаз 1
Коефіцієнт потужності 1 Cosφ
Виробник двигуна Daewoo
Модель двигуна Series 210
Потужність двигуна 7,5 к. с.
Робочий об'єм двигуна 208 куб. см
Тип палива бензин
Об'єм паливного бака 18 л
Час роботи на повному баку за навантаження 50% 15 год
Об'єм картера 0,6 л
Тип запуску ручний
Дисплей вольтметр
Вихід 12 В 8,3 А
Розетки 2×16 А
Транспортувальний комплект опція
Розміри (Д×В×Ш) 605×425×430 мм
Вага 37 кг

 

Товар ще ніхто не оцінював. Будьте першим!
Залишити відгук