Бензиновий електрогенератор Daewoo GDA 3300E

Рейтинг
4
Немає у наявності
  • Описання
  • Характеристики
  • Відгуки
  • Файли

Бензиновий електрогенератор Daewoo GDA 3300E такий само простий та зручний в обслуговуванні, як і GDA 2300, але його максимальна потужність сягає 3 кВт. Однофазний генератор дуже надійний у роботі і нескладний в експлуатації. Його характеристики Вас приємно здивують.

Електрогенератор пройшов суворий контроль якості на виробництві. Відповідає найвищим світовим стандартам, що пред'являються до силової техніки, тому йому можна довірити живлення відповідальних електроприладів, маючи впевненість у їх безпеці.

Дана модель електрогенератора має індекс «E». Це означає, що крім ручного стартера, генератор обладнаний системою електричного запуску. В результаті, процес запалення автоматизується, що особливо корисно в зимовий період.

Виробником двигуна є компанія Daewoo. Дана модель чотиритактна, одноциліндрова та зроблена за останнім словом техніки. Фахівці виконали величезну роботу і досягли оптимального співвідношення потужності та ваги. Вона економічна, надійна та зручна в експлуатації. За рахунок цього моторний ресурс перевищив позначку в 2000 мотогодин. Вбудований лічильник мотогодин дозволяє контролювати роботу мотора.

Детальна графічна інструкція на баку допоможе швидко здійснити запуск, що дозволить вам взятися за роботу якнайшвидше.

Для продовження терміну служби генератора використовується паливо не нижче АІ-92, а також рекомендовано використовувати мастило стандарту SAE, наприклад 10W-30. У генераторі передбачений зручний індикатор кількості палива для візуального контролю запасу бензину.

Завдяки тому, що електрогенератор синхронний, а його обвитка мідна, він добре може впоратися з великим навантаженням, а також дуже стійкий до коротких замикань, що дає на виході електрику високої якості.

Повітряна система охолодження, а також збільшений до 13 літрів розмір бензобака дозволяють продовжити час безперервної роботи генератора до 14 годин.

З метою підвищення безпеки та подовження терміну служби, генератор забезпечений такими функціями:
• захисне відключення при перевантаженнях;
• автоматичний регулятор напруги AVR;
• аварійна зупинка при низькому рівні масла в картері.

Для зменшення рівня шуму, електрогенератор Daewoo GDA 3300E обладнаний глушником. Тому, незважаючи на немаленьку потужність, рівень шуму складає 69,3 дБ.

Вага генератора  43 кг. Він досить компактний і зручний для транспортування. Ця модель удостоїлася уваги будівельників, господарів заміських будинків і ділянок. Також модель користується попитом у працівників сільського господарства.

Термін основної гарантії на генератор становить 1 рік, проте його можна збільшити. Додаткова гарантія 2 роки надається у разі дотримання умов реєстрації та своєчасного технічного обслуговування.

У комплект поставки входять:
Генератор — 1 од.
Посібник користувача — 1 од.
Гарантійний талон — 1 од.
Упаковка — 1 од.

Повна потужність 3,75 кВА
Номінальна потужність 2,6 кВт
Максимальна потужність 3 кВт
Напруга 230 В
Кількість фаз 1
Коефіцієнт потужності 1 Cosφ
Виробник двигуна Daewoo
Модель двигуна Series 215
Потужність двигуна 7 к. с.
Робочий об'єм двигуна 208 куб. см
Тип палива бензин
Об'єм паливного бака 13 л
Час роботи на повному баку при 50% навантаженні 14 год
Об'єм картера 0,6 л
Тип запуску ручний + електро
Дисплей 3 в 1
Вихід 12 В 8,3 А
Розетки 2×16 А
Транспортувальний комплект немає
Розміри (Д×В×Ш) 611×490×453 мм
Вага 43 кг

 

Рейтинг товару
Залишити відгук