Бензиновий електрогенератор Daewoo GDA 8500E-3 (трифазний)

Рейтинг
Немає у наявності
  • Описання
  • Характеристики
  • Відгуки
  • Файли

Daewoo GDA 8500E-3 — трифазний бензиновий електрогенератор. Пристрій ідеально підходить для забезпечення електроенергією невеликих приватних будинків і будівельних ділянок.

Силову установку обладнано професійним двигуном власного виробництва Daewoo, спеціально розробленим для бензинових генераторів. Його моторесурс становить більше 1500 мотогодин. Двигун оснащено датчиком рівня оливи. Унікальний серійний номер гарантує контроль якості на всіх етапах виробництва мотора.

Для надійного захисту двигуна й альтернатора від механічних пошкоджень у пристрої передбачено додаткові металеві екрани, що надзвичайно актуально під час використання на будівельних об’єктах.

Окрім ручного запуску, в генераторі передбачено електростартер і бортовий акумулятор. Це дозволяє заводити мініелектростанцію легким поворотом ключа, що значно спрощує її введення в експлуатацію.

Основні параметри роботи можна спостерігати в режимі реального часу на багатофункціональному дисплеї. Дані про частоту струму, напругу, а також кількість відпрацьованих мотогодин дозволять вчасно проводити технічне обслуговування.

Ця модель підтримує можливість підключати блок автоматичного керування генератором, її обладнано спеціальним ATS-рознімачем для введення резерву на випадок відключення електроенергії.

У комплекті поставки передбачено транспортувальний набір, який складається з коліс, стоянкових опор і складаної рукоятки. Колеса виготовлено з суцільнолитої гуми, вони мають сталеву основу на підшипниках і не потребують обслуговування.

До переваг електрогенератора цієї моделі можна також віднести наявність «розумного» захисту від перевантажень та автоматичного регулятора напруги (AVR), а також низький рівень шуму. До особливостей конструкції — стовідсотково мідний альтернатор, посилена рама і металевий паливний бак.

Термін основної гарантії на генератор становить 1 рік, проте його можна збільшити. Додаткова гарантія 2 роки надається у разі дотримання умов реєстрації та своєчасного технічного обслуговування.

Повна потужність 9,3 кВА
Номінальна потужність (220/380 В) 2,5/7 кВт
Максимальна потужність (220/380 В) 2,8/7,5 кВт
Напруга 220/380 В
Кількість фаз 3
Коефіцієнт потужності 0,8 Cosφ
Виробник двигуна Daewoo
Модель двигуна Series 440
Потужність двигуна 18 к. с.
Об'єм двигуна 445 куб. см
Тип палива бензин
Об'єм паливного бака 30 л
Час роботи на повному баку при 50% навантаженні 18 год
Об'єм картера 1,1 л
Тип запуску ручний + електро
Дисплей 3 в 1
Вихід 12 В/А немає
Розетки 1×16 А, 1×16 А (380 В)
Транспортувальний комплект є
Розміри (Д×В×Ш) 680×540×520 мм
Вага 94,1 кг

 

Товар ще ніхто не оцінював. Будьте першим!
Залишити відгук