Бензиновий електрогенератор Daewoo GDA 7500E

Рейтинг
Немає у наявності
  • Описання
  • Характеристики
  • Відгуки
  • Файли

Daewoo GDA 7500E — бензинова модель електрогенератора з ручним та електричним запуском. Силова установка обладнана професійним двигуном власного виробництва компанії. Моторний ресурс перевищує 1500 мотогодин. Якість збирання двигуна контролюється на всіх етапах виробництва, що підтверджує унікальний серійний номер, нанесений на ньому.

Завдяки зрозумілій поступовій схемі швидкого запуску, розташованій на паливному баку, пускати в хід пристрій просто та зручно. А вбудований електростартер і бортовий акумулятор полегшують роботу з генератором, що дуже важливо для недосвідчених користувачів цієї техніки.

Для вироблення високоякісного стабілізованого струму застосований мідний альтернатор. Він має високий ККД і відмінну тепловіддачу, а це забезпечує безперебійну безперервну роботу пристрою протягом тривалого часу.

Силову установку цієї моделі оснащено блоком автоматичного контролю напруги. AVR підтримує задану напругу та забезпечує подачу якісного струму.

Стовідсотково мідний альтернатор та AVR дозволяють підключати для живлення інверторні зварювальні апарати.

Спеціально передбачений «розумний» захист вбереже електрогенератор від перевантажень при підключенні споживачів з високим пусковим струмом. Також цей захист здатен унеможливити перегрів під час тривалого використання та вбереже пристрій від короткого замикання.

Щоб подовжити термін служби двигуна і не допустити зменшення моторесурсу через оливне голодування, установку оснащено датчиком рівня оливи із системою аварійної зупинки мотора. Він запобігає надмірному зношенню деталей і поломці двигуна.

Ця модель генератора дозволяє працювати з блоком ATS-автоматики. Передбачено спеціальний рознімач для підключення автоматичної системи керування генератором у разі відключення електроенергії.

На GDA 7500E встановлено металевий паливний бак із системою індикації рівня пального. Його збільшено в об’ємі до 30 л. Раму генератора зі сталевої труби діаметром 28 мм посилено додатковими ребрами жорсткості. Дисплей «3 в 1» відображає основні параметри роботи силової установки (напруга, частота, кількість відпрацьованих мотогодин). Це дозволяє здійснювати своєчасне технічне обслуговування пристрою.

Термін основної гарантії на генератор становить 1 рік, проте його можна збільшити. Додаткова гарантія 2 роки надається у разі дотримання умов реєстрації та своєчасного технічного обслуговування.

Повна потужність 8,1 кВА
Номінальна потужність 6 кВт
Максимальна потужність 6,5 кВт
Напруга 220 В
Кількість фаз 1
Коефіцієнт потужності 1 Cosφ
Виробник двигуна Daewoo
Модель двигуна Series 420
Потужність двигуна 15 к. с.
Робочий об'єм двигуна 420 куб. см
Тип палива бензин
Об'єм паливного бака 30 л
Час роботи на повному баку при 50%-му навантаженні 18 год
Об'єм картера 1,1 л
Тип запуску ручний + електро
Дисплей 3 в 1
Вихід 12 В немає
Розетки 1×16 А/1×32 А
Транспортувальний комплект опція
Розміри (Д×В×Ш) 680×520×540 мм
Вага 81,3 кг

 

Товар ще ніхто не оцінював. Будьте першим!
Залишити відгук