Мережа сервісних центрів постійно розширюється

Чого насамперед очікують від офіційного дистриб'ютора якісної техніки?

Звичайно ж, оперативності у формуванні мереж збуту і сервісних центрів, високої швидкості реакції на побажання та зауваження, а також своєчасного сповіщення клієнтів про всі зміни щодо точок продажу та центрів післяпродажного обслуговування.

Daewoo Power Україна відкриває сервісні центри

Відчуваючи на собі всю відповідальність перед партнерами та кінцевими споживачами, ми щодня працюємо над збільшенням кількості авторизованих сервісних центрів. Кожен клієнт повинен бути впевнений, що можливі труднощі при експлуатації обладнання будуть оперативно усунуті в найкоротші терміни. Всі питання щодо придбаного вами обладнання Daewoo — це наш головний біль. Від вас вимагається лише повідомити нас про проблеми.

Як дізнатися контактні дані найближчого сервісного центру? Все дуже просто. Зверніться до інтерактивної карти. Тут ви зможете знайти і номери телефонів, і точну адресу, і карту проїзду.

Сервіс у нашій компанії не закінчується на здійсненні придбання. Ми готові забезпечувати своїм клієнтам післяпродажний сервіс найвищого рівня протягом усього терміну експлуатації обладнання.

Повернутися назад
Інші новини

У зв'язку із цьогорічною епідеміологічною ситуацією, яка склалася в нашій країні та світі, дату проведення 21-ї Міжнародної виставки Intertool Kiev 2020 перенесено на другу половину серпня поточного року. Більш детальна інформація в цій статті.

Детальніше →