Електрична ланцюгова пила Daewoo DACS 1800E

Рейтинг
Немає у наявності
  • Описання
  • Характеристики
  • Відгуки
  • Файли

Daewoo DACS 1800E — ергономічна ланцюгова електрична пила. Цей інструмент ідеальний для обпилювання дерев та інших періодичних робіт у саду.

Пристрій цієї моделі обладнаний електродвигуном власного виробництва Daewoo, який розроблено спеціально для використання в ланцюгових пилах. Особливе співвідношення швидкості обертання та крутного моменту забезпечує максимальну продуктивність. Поперечне розташування мотора сприяє передачі 100 % крутного моменту на пиляльний ланцюг.

Корпус електропили виготовлений із ударостійкого ABS-пластику, чим забезпечує надійний захист внутрішніх елементів. При цьому конструкція має порівняно невелику вагу, і тривала робота з пилою не буде виснажливою.

У пристрої передбачено захист від випадкового ввімкнення. Спеціальний запобіжник на рукоятці блокує курок від мимовільного натиснення.

Щоб підтримувати пиляльний ланцюг в нормальному робочому стані, передбачено індикатор рівня ланцюгового мастила. Це також допоможе значно збільшити ресурс пиляльної гарнітури.

Металевий зубчастий упор встановлений тут для забезпечення безпечної роботи та надійної фіксації об’єкта.

Термін основної гарантії на пилу становить 1 рік, проте його можна збільшити. Додаткова гарантія 2 роки надається у разі дотримання умов реєстрації та своєчасного технічного обслуговування.

Потужність 1800 Вт
Тип двигуна електричний
Виробник двигуна Daewoo
Частота обертання 6500 об/хв
Швидкість обертання ланцюга 11 м/с
Довжина шини 35 см
Виробник ланцюга Daewoo
Крок ланцюга 0,375 дюйма
Товщина ланки ланцюга 1,27 мм
Кількість ланок 52 од.
Кількість ріжучих ланок 26 од.
Об'єм бака для змащення ланцюга 0,11 л
Вага спорядженої пили 3,4 кг

 

Товар ще ніхто не оцінював. Будьте першим!
Залишити відгук