Бензинова ланцюгова пила Daewoo DACS 5218XT

Рейтинг
4995 грн
3 995 грн
Економія: 1000 грн
 • Описання
 • Характеристики
 • Відгуки
 • Файли

Бензинова ланцюгова пила Daewoo DACS 5218XT — високопродуктивний пристрій, призначений для різних робіт з розпилювання деревини. Пила оснащена професійним 2-тактним двигуном власного виробництва Daewoo, спеціально розробленим для цієї категорії пристроїв. Збільшений моторний ресурс і високе тягове зусилля в широкому діапазоні обертів є його головними перевагами. Витрата палива зменшена на 20 %. Також знижений рівень шуму при роботі мотора.

Стартер, виготовлений із магнієвого сплаву, з системою Easy Start забезпечує комфортний запуск двигуна без різких ривків та особливих зусиль. Лопатевий вентилятор примусової системи охолодження всередині стартера відповідає за підтримання оптимальної температури двигуна.

Бензопила має ударостійкий і термостійкий корпус жорсткої конструкції. Кріплення ручок здійснюється через антивібраційні вузли. Правильний тепловий баланс нагрітих елементів забезпечується завдяки високій тепловіддачі.

Поршнева група зі спеціальним покриттям, яке зменшує силу тертя, робить механізм зносостійким і відрізняється підвищеним ресурсом. Багатоканальна система подачі паливної суміші гарантує малий викид відпрацьованих газів та економію палива.

Електронне запалення бензопили гарантує швидкий старт і стабільну подачу іскри. Система не потребує обслуговування. А герметичний корпус не пропускає вологу та пил всередину конструкції.

Стрічкове гальмо блокує ланцюг при сильній віддачі. Це убезпечить оператора, зменшить вірогідність його травмування під час роботи з пилою.

Комбіновані резинові вставки та пружини, які складають антивібраційну систему, поглинають до 90 % усіх коливань двигуна та ланцюга. Це зменшує навантаження на м’язову систему оператора під час тривалої роботи.

Обслуговування повітряного фільтра бензопили і змінювання літнього режиму її експлуатації на зимовий проводиться без інструментів.

Низькопрофільні ланцюги мають низьку вібрацію та забезпечують якісне розпилювання. Такі ланцюги чудово підходять для валяння дерев і подальшого розпилювання з очищенням стовбура від сучків та гілок.

Ергономічна рукоятка ввімкнення із захистом від мимовільного натискання відповідає Європейським стандартам безпеки. Це убезпечить оператора та оточуючих від випадкового ввімкнення пристрою.

Металевий зубчастий упор необхідний для роботи із заготовками великих розмірів. Він також служить для безпечної роботи під час валяння дерев.

Термін основної гарантії на бензопилу становить 1 рік, проте його можна збільшити. Додаткова гарантія 2 роки надається у разі дотримання умов реєстрації та своєчасного технічного обслуговування.

До комплекту поставки входять:

 • Бензопила — 1 од.
 • Напрямна шина — 1 од.
 • Захисний кожух ланцюга — 1 од.
 • Пиляльний ланцюг — 1 од.
 • Набір ключів — 1 од.
 • Ємність для палива — 1 од.
 • Гарантійний талон — 1 од.
 • Посібник користувача — 1 од.
Потужність 2,6 кВт/3,5 к. с.
Об’єм двигуна 52 см³
Виробник ланцюга Daewoo
Тип палива АІ-92
Моторний ресурс більше 1500 мотогодин
Максимальні оберти 10800 об/хв
Система запалювання електронна C.D.I.
Easy Start є
Об’єм паливного бака 0,55 л
Тип оливи для двигуна спеціальна олива, призначена для 2-тактних двигунів з повітряним охолодженням
Об’єм бака для змащення ланцюга 0,31 л
Тип оливи для ланцюга спеціальна олива для ланцюга
Швидкість обертання ланцюга 17,3 м/с
Довжина шини 45 см
Крок ланцюга 0,325 дюйма
Товщина ланки ланцюга 1,5 мм
Кількість ріжучих ланок 36 од.
Кількість ланок 72 од.
Інерційне гальмо ланцюга є
Ручне гальмо ланцюга є
Система гасіння вібрації є
Автоматичне змащення ланцюга є
Розміри (Д×В×Ш) 460×250×260 мм
Вага базового блока 5,15 кг
Вага спорядженої бензопили (без палива) 7,1 кг

 

Товар ще ніхто не оцінював. Будьте першим!
Залишити відгук