Електричний снігоприбирач Daewoo DAST 3000E

Рейтинг
Немає у наявності
  • Описання
  • Характеристики
  • Відгуки
  • Файли

Daewoo DAST 3000E — якісний і продуктивний снігоприбирач з потужним електродвигуном. Ця модель призначена для роботи на невеликих ділянках. Основними її перевагами є екологічність, мала вага, мінімальний рівень шуму, економія не тільки при покупці, а й у процесі експлуатації та обслуговування.

Електричний двигун власного виробництва Daewoo повністю захищений від вологи і перегріву. Система привода GRAB and GO працює, використовуючи унікальний шнек, який відповідає за викидання снігу та рух снігоприбиральної техніки вперед.

Металеві прогумовані шнеки забезпечують дбайливе прибирання снігу до самої поверхні землі (асфальту, плитки, бруківки тощо). Додаткові колеса покращують маневреність і прохідність машини.

На рукоятці ввімкнення передбачено захисний механізм, здатний миттєво зупинити обертання шнека, якщо оператор снігоприбирача втратив контроль над ним. Також передбачено рукоятку, яка дозволяє легким рухом змінювати напрямок викидання снігу, що допомагає максимально швидко та комфортно очистити територію.

Корпус виготовлено з ударостійкого поліпропілену особливої формули. Цей матеріал залишається міцним та еластичним при температурі до −50 ˚С.

Яскрава і високопотужна LED-фара, що складається з 12-ох окремих лінз, забезпечує рівномірне освітлення робочої поверхні. Для зручності зберігання та транспортування передбачена складана конструкція рукоятки і можливість швидкого від’єднання труби викиду.

Термін основної гарантії на снігоприбиральну машину становить 1 рік, проте його можна збільшити. Додаткова гарантія 2 роки надається у разі дотримання умов реєстрації та своєчасного технічного обслуговування.

Потужність 3 кВт
Двигун електричний, асинхронний
Напруга 220-240 В
Частота 50 Гц
Оберти двигуна 2500 об/хв
Модель двигуна Electric Eco
Виробник двигуна Daewoo
Швидкість руху 4,5 км/год
Ширина прибирання снігу 510 мм
Висота прибирання снігу 330 мм
Дальність викиду снігу 1-12 м
Фара є
Підігрівання ручок немає
Рівень шуму 96 дБ
Клас захисту IP24
Вага 16,8 кг


 

Товар ще ніхто не оцінював. Будьте першим!
Залишити відгук