Електричний снігоприбирач Daewoo DAST 2600E

Рейтинг
Немає у наявності
  • Описання
  • Характеристики
  • Відгуки
  • Файли

Daewoo DAST 2600E — потужний та продуктивний снігоприбирач. Пристрій призначений для прибирання снігу на невеликих ділянках і присадибних територіях. Ця модель невибаглива в обслуговуванні та проста в керуванні.

Снігоприбиральна машина обладнана електродвигуном власного виробництва південнокорейської компанії. В ньому передбачено вологозахист і захист від перегріву, який убезпечить двигун у разі надмірного навантаження.

Прогумовані металеві шнеки дозволяють здійснювати дбайливе прибирання снігового покриву до поверхні будь-якого покриття (плитка, бруківка, асфальт).

GRAB and GO — унікальна система привода, реалізована в цій моделі завдяки шнеку, який відповідає не тільки за викид снігу, а й за рух машини вперед. Додаткові колеса поліпшують її маневреність і прохідність.

Рукоятка ввімкнення має захисний механізм, здатний миттєво зупинити роботу шнека, якщо оператор втратив контроль над роботою снігоприбирача.

За допомогою зручної рукоятки швидко та без зусиль змінюється напрямок викидання снігу, причому зміна кута викиду регулюється до 190˚.

Ударостійкий корпус виготовлено з поліпропілену особливої формули. Він досить легкий за вагою та залишається еластичним і водночас міцним при температурі до −50 ˚С.

Снігоприбирач обладнано яскравим LED-ліхтарем, що складається з 12 лінз. Завдяки цьому забезпечується рівномірне освітлення робочої поверхні, якщо працювати доводиться в умовах обмеженої видимості.

Складана конструкція рукоятки та можливість швидкого від’єднання труби викиду дозволяють компактно збирати пристрій для зберігання і транспортування.

Термін основної гарантії на снігоприбиральну машину становить 1 рік, проте його можна збільшити. Додаткова гарантія 2 роки надається у разі дотримання умов реєстрації та своєчасного технічного обслуговування.

Потужність 2,6 кВт
Двигун електричний, асинхронний
Напруга 220-240 В
Частота 50 Гц
Оберти двигуна 2900 об/хв
Модель двигуна Electric Eco
Виробник двигуна Daewoo
Швидкість руху 4,5 км/год
Ширина прибирання снігу 460 мм
Висота прибирання снігу 270 мм
Дальність викиду снігу 1-10 м
Фара є
Підігрівання ручок немає
Рівень шуму 96 дБ
Клас захисту IP24
Вага 15,5 кг


 

Товар ще ніхто не оцінював. Будьте першим!
Залишити відгук