Роторний снігоприбирач Daewoo DASC 560T

Рейтинг
Немає у наявності
  • Описання
  • Характеристики
  • Відгуки
  • Файли

Роторний снігоприбирач Daewoo DASC 560T — додаткове навісне обладнання для підмітальної та снігоприбиральної техніки.

У цій моделі застосовано надійний редуктор з функцією самовідновлення. Він оснащений шестірнями з мастилом із мідними вкрапленнями для відновлення зношених від тривалого використання частин.

Пристрій обладнано шнеками-льодорубами, які запросто справляються навіть зі злежалим снігом, намерзлим льодом тощо. Ефективно прибирає сніговий покрив різної висоти завдяки передбаченим тут можливостям регулювання обертання шнеків і регулювання руху самої машини.

Для викидання снігу передбачений жолоб. Він виготовлений із сталі та може швидко змінювати напрямок і дальність відкидання снігу.

На прилад встановлено пару напрямних сталевих лиж. Їхня неабияка міцність обумовлюється можливістю використання обох боків. У разі зношення можна перевернути лижі та продовжувати експлуатувати снігоприбирач на їхньому зворотному боці. Також за допомогою спеціальної конструкції регулюється висота ковша, тому можна не боятися пошкодити бруківку чи інше покриття, налаштувавши її належним чином.

Металевий корпус снігоприбирача із захистом від іржі ZN+ надає можливість гарантувати його 10-річну службу без утворення наскрізної корозії.

Термін основної гарантії на навісне обладнання становить 1 рік.

Сумісність з моделями DASC 7080
Ширина прибирання снігу 558 мм
Висота прибирання снігу 400 мм
Дальність викидання снігу 10 м
Вага 19 кг

 

Товар ще ніхто не оцінював. Будьте першим!
Залишити відгук