Daewoo DGP 6000 Inox — садовий відцентровий насос, призначений для перекачування тільки чистої води. Він ідеально підходить для водопостачання дач, будинків і господарств з колодязів, свердловин тощо, може використовуватися для поливу та зрошення.
Необхідно пам’ятати, що рідина, яка перекачується, не має містити бруд, пісок, абразивні частинки, волокнисті включення та ін., а глибина забору води не має перевищувати 8 м.
Надійний двигун із захистом від перегріву і перевантаження гарантує високу продуктивність. А подвійна ізоляція струмоведучих частин від корпусу забезпечує електробезпеку насоса.
Сам корпус виготовлено з нержавіючої сталі INOX, що має підвищену корозійну стійкість. Пристрій вирізняється високою герметичністю з’єднань.
Модель також передбачає наявність вбудованого фільтра грубої очистки.
Увага! Цей садовий насос не призначено для професійної діяльності.
Термін основної гарантії на насос становить 1 рік, проте його можна збільшити. Додаткова гарантія 2 роки надається у разі дотримання умов реєстрації та своєчасного технічного обслуговування.
До комплекту поставки входять:
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Напруга мережі/частота струму | 220 В/50 Гц |
| Максимальна продуктивність | 6000 л/год |
| Максимальний тиск | 5 бар |
| Допустимий розмір твердих часток | — |
| Висота подачі води | 50 м |
| Глибина всмоктування | 8 м |
| Довжина кабелю | 1,2 м |
| Переріз кабелю | 3×1 мм |
| Діаметр рознімача з’єднання | 1 дюйм |
| Допустима температура рідини | 35 °С |
| Метод встановлення | горизонтальний |
| Розміри (Д×Ш×В) | 535×305×340 мм |
| Вага нетто | 12 кг |
| Вага брутто | 13 кг |
Адреси магазинів
Адреси сервісних центрів
Інструкції та сертифікати
Будьте в курсі останніх новин і нових надходжень