DGP 4000 Inox — відцентровий садовий насос для перекачування чистої води (без піску, бруду, абразивних частинок, волокнистих включень тощо). Цей пристрій застосовується у водопостачанні будинків, дач, домогосподарств зі свердловин, колодязів та інших джерел чистої води, а також використовується в системах зрошення і поливу. Забір води може проводитися з глибини не більше 8 м.
Електричний двигун має захист від перевантажень і перегріву. А подвійна ізоляція струмоведучих частин від корпусу електронасоса забезпечує його електробезпеку.
Корпус цієї моделі виготовлено з нержавіючої сталі INOX.
Насос вирізняється високою герметичністю з’єднань.
У пристрої передбачено вбудований фільтр грубої очистки.
Увага! Цей садовий насос не призначено для професійної діяльності.
Термін основної гарантії на насос становить 1 рік, проте його можна збільшити. Додаткова гарантія 2 роки надається у разі дотримання умов реєстрації та своєчасного технічного обслуговування.
До комплекту поставки входять:
| Споживана потужність | 1300 Вт |
| Напруга мережі/частота струму | 220 В/50 Гц |
| Максимальна продуктивність | 4000 л/год |
| Максимальний тиск | 5 бар |
| Допустимий розмір твердих часток | — |
| Висота подачі води | 50 м |
| Глибина всмоктування | 8 м |
| Довжина кабелю | 1,2 м |
| Переріз кабелю | 3×1 мм |
| Діаметр рознімача з’єднання | 1 дюйм |
| Допустима температура рідини | 35 °С |
| Метод встановлення | горизонтальний |
| Розміри (Д×Ш×В) | 375×230×220 мм |
| Вага нетто | 7,7 кг |
| Вага брутто | 8,2 кг |
Адреси магазинів
Адреси сервісних центрів
Інструкції та сертифікати
Будьте в курсі останніх новин і нових надходжень