Електрична коса Daewoo DABC 1500E

Рейтинг
Немає у наявності
  • Описання
  • Характеристики
  • Відгуки
  • Файли

Електрична коса DABC 1500E має масу переваг порівняно з бензиновими моделями. Це легкий інструмент ергономічної конструкції, що здатний впоратися навіть зі скошуванням жорсткої трави. Під час роботи електромотора не утворюються шкідливі для здоров'я людини і навколишнього середовища викиди. Крім того, така електрокоса дуже проста в експлуатації й обслуговуванні, адже не доведеться купувати і заливати бензин. Усе, що Вам потрібно, — це підключити косу до електромережі.

Ідеальний варіант для стрижки трави на галявині біля будинку і робіт, що вимагають «ювелірної» точності: підрівнювання крайок газону, країв доріжок, клумб, скошування рослинності уздовж огорож, поблизу сходинок тощо. Електрична коса DABC 1500E відрізняється маневреністю і дістанеться туди, куди не зможе дістатися звичайна газонокосарка. За необхідності розширити зону роботи просто скористайтеся подовжувачем.

Рівень шуму в процесі експлуатації інструменту значно знижений, тому його можна застосовувати скрізь (у тому числі на території дитячих садків, лікарень тощо), не створюючи дискомфорту сусідам і всім оточуючим. Крім усього іншого, виробник подбав про безпеку інструменту, забезпечивши його захисним козирком. Усе це робить скошування трави електрокосою DABC 1500E невиснажливим ​​і приємним.

Термін основної гарантії на косу становить 1 рік, проте його можна збільшити. Додаткова гарантія 2 роки надається у разі дотримання умов реєстрації та своєчасного технічного обслуговування.

Виробник двигуна Daewoo
Тип двигуна електричний
Модель двигуна  
Потужність 1500 Вт
Об’єм паливного бака
Об’єм двигуна
Тип палива
Максимальні оберти двигуна 8000 об/хв
Тип оливи
Діаметр вала  
Ширина косіння волосінню 420 мм
Ширина косіння ножем 255 мм
Ріжуча гарнітура ніж 3Т (Ø255 мм), волосінь (Ø1,6 мм)
Рознімний вал є
Рукоятка оператора D-подібна
Розміри 220×940×120 мм
Вага нетто 4,5 кг
Напруга/частота струму 220 В/50 Гц

 

Товар ще ніхто не оцінював. Будьте першим!
Залишити відгук