Електричний тример DABC 1400E має масу переваг порівняно з бензиновими моделями. Це легкий інструмент ергономічної конструкції, що здатний впоратися навіть зі скошуванням жорсткої трави. Під час роботи електромотора не утворюються шкідливі для здоров'я людини і навколишнього середовища викиди. Крім того, такий тример дуже простий в експлуатації й обслуговуванні, адже не доведеться купувати і заливати бензин. Усе, що Вам потрібно, — це підключити косу до електромережі.
Ідеальний варіант для стрижки трави на галявині біля будинку і робіт, що вимагають «ювелірної» точності: підрівнювання крайок газону, країв доріжок, клумб, скошування рослинності уздовж огорож, поблизу сходинок тощо. Електрична коса DABC 1400E відрізняється маневреністю і дістанеться туди, куди не зможе дістатися звичайна газонокосарка. За необхідності розширити зону роботи просто скористайтеся подовжувачем.
Рівень шуму в процесі експлуатації інструменту значно знижений, тому його можна застосовувати скрізь (у тому числі на території дитячих садків, лікарень тощо), не створюючи дискомфорту сусідам і всім оточуючим. Крім усього іншого, виробник подбав про безпеку інструменту, забезпечивши його захисним козирком. Усе це робить скошування трави електрокосою DABC 1400E невиснажливим і приємним.
Термін основної гарантії на косу становить 1 рік, проте його можна збільшити. Додаткова гарантія 2 роки надається у разі дотримання умов реєстрації та своєчасного технічного обслуговування.
| Виробник двигуна | Daewoo |
| Тип двигуна | електричний |
| Модель двигуна | |
| Потужність | 1400 Вт |
| Об’єм паливного бака | — |
| Об’єм двигуна | — |
| Тип палива | — |
| Максимальні оберти двигуна | 8000 об/хв |
| Тип оливи | — |
| Діаметр вала | |
| Ширина косіння волосінню | 420 мм |
| Ширина косіння ножем | 255 мм |
| Ріжуча гарнітура | ніж 3Т (Ø255 мм), волосінь (Ø1,6 мм) |
| Рознімний вал | є |
| Рукоятка оператора | D-подібна |
| Розміри | 220×940×120 мм |
| Вага нетто | 4,5 кг |
| Напруга/частота струму | 220 В/50 Гц |
| Назва | Тип файлу | Розмір файлу | |
|---|---|---|---|
| Інструкція для електрокоси DABC 1400E |
![]() |
1,8 MB |
Завантажити![]() |
| Гарантія на електрокосу DABC 1400E |
![]() |
2,2 MB |
Завантажити![]() |
Адреси магазинів
Адреси сервісних центрів
Інструкції та сертифікати
Будьте в курсі останніх новин і нових надходжень