Daewoo DATR 1250E — електрична коса, призначена для косіння трави, видалення дрібної порослі, різання чагарнику на невеликих і середніх за розміром територіях.
Інструмент оснащено фірмовим електричним двигуном Daewoo. Як ріжуча гарнітура застосована шпуля з волосінню.
Алюмінієвий вал має рознімну конструкцію. Це дозволяє розбирати косу для зручного зберігання і транспортування.
Оптимальне балансування і невелика вага пристрою роблять експлуатацію комфортною для оператора. А ударостійкий кожух надійно захистить від травм, якщо в ріжучий механізм випадково потрапить сторонній предмет.
Система гасіння шуму і вібрації забезпечує знижений рівень шуму при роботі цієї моделі.
Термін основної гарантії на косу становить 1 рік, проте його можна збільшити. Додаткова гарантія 2 роки надається у разі дотримання умов реєстрації та своєчасного технічного обслуговування.
До комплекту поставки входять:
| Виробник двигуна | Daewoo |
| Тип двигуна | електричний |
| Модель двигуна | |
| Потужність | 1250 Вт |
| Об’єм паливного бака | — |
| Об’єм двигуна | — |
| Тип палива | — |
| Максимальні оберти двигуна | 8500 об/хв |
| Тип оливи | — |
| Діаметр вала | |
| Ширина косіння волосінню | 360 мм |
| Ширина косіння ножем | — |
| Ріжуча гарнітура | волосінь (Ø1,6 мм) |
| Рознімний вал | є |
| Рукоятка оператора | D-подібна |
| Розміри | |
| Вага нетто | 4,56 кг |
| Напруга/частота струму | 220 В/50 Гц |
| Назва | Тип файлу | Розмір файлу | |
|---|---|---|---|
| Інструкція для електрокоси DATR 1250E |
![]() |
1,8 MB |
Завантажити![]() |
| Гарантія на електрокосу DATR 1250E |
![]() |
2,2 MB |
Завантажити![]() |
Адреси магазинів
Адреси сервісних центрів
Інструкції та сертифікати
Будьте в курсі останніх новин і нових надходжень