Daewoo DATR 1200E — електрична коса, призначена для косіння трави, різання чагарнику і дрібної порослі. Рекомендується використовувати цей інструмент на маленьких і середніх площах з нерівною поверхнею.
Пристрій обладнано надійним електродвигуном власного виробництва Daewoo. Конструкцію продумано до дрібниць і досягнуто оптимальний баланс.
Ця модель передбачає наявність рознімного алюмінієвого вала. Це дозволяє без використання інструментів розбирати косу для зручного зберігання.
Захисний кожух виконано з міцного пластику. Він надійно захистить оператора від травмування твердими предметами, які можуть випадково потрапити в ріжучий механізм при роботі.
В електрокосі також передбачено систему гасіння шуму і вібрації.
Термін основної гарантії на косу становить 1 рік, проте його можна збільшити. Додаткова гарантія 2 роки надається у разі дотримання умов реєстрації та своєчасного технічного обслуговування.
| Виробник двигуна | Daewoo |
| Тип двигуна | електричний |
| Модель двигуна | |
| Потужність | 1200 Вт |
| Об’єм паливного бака | — |
| Об’єм двигуна | — |
| Тип палива | — |
| Максимальні оберти двигуна | 7500 об/хв |
| Тип оливи | — |
| Діаметр вала | |
| Ширина косіння волосінню | 380 мм |
| Ширина косіння ножем | |
| Ріжуча гарнітура | волосінь (Ø1,6 мм) |
| Роз’ємний вал | є |
| Рукоятка оператора | D-подібна |
| Розміри | |
| Вага нетто | 3,9 кг |
| Напруга/частота струму | 220 В/50 Гц |
| Назва | Тип файлу | Розмір файлу | |
|---|---|---|---|
| Інструкція для електрокоси DATR 1200E |
![]() |
1,8 MB |
Завантажити![]() |
| Гарантія на електрокосу DATR 1200E |
![]() |
2,2 MB |
Завантажити![]() |
Адреси магазинів
Адреси сервісних центрів
Інструкції та сертифікати
Будьте в курсі останніх новин і нових надходжень