Електрична коса Daewoo DABC 1700E

Рейтинг
Немає у наявності
  • Описання
  • Характеристики
  • Відгуки
  • Файли

Daewoo DABC 1700E — електрична коса, призначена для косіння трави, різання чагарнику, дрібної порослі на невеликих і середніх за площею територіях з нерівною поверхнею.

Інструмент обладнаний фірмовим електричним двигуном Daewoo високої потужності. Невелика вага й оптимальне балансування пристрою забезпечують комфортну і ефективну роботу.

Як ріжуча гарнітура тут застосовані трилопатевий ніж і шпуля з волосінню. Ніж виготовлений з високоміцної сталі, тому його ріжуча крайка залишається гострою протягом тривалого часу. Захисний кожух виконаний з ударостійкого пластику.

Конструкція цієї моделі передбачає рознімний алюмінієвий вал. Електрокоса розбирається для компактного зберігання без застосування додаткових інструментів.

Зручність експлуатації також забезпечує U-подібна рукоятка. А спеціальна система гасіння шуму і вібрації дозволяє використовувати цю техніку тривалий час без втоми для рук.

Термін основної гарантії на косу становить 1 рік, проте його можна збільшити. Додаткова гарантія 2 роки надається у разі дотримання умов реєстрації та своєчасного технічного обслуговування.

Виробник двигуна Daewoo
Тип двигуна електричний
Модель двигуна  
Потужність 1650 Вт
Об’єм паливного бака
Об’єм двигуна
Тип палива
Максимальні оберти двигуна 10000 об/хв
Тип оливи
Діаметр вала  
Ширина косіння волосінню 420 мм
Ширина косіння ножем 255 мм
Ріжуча гарнітура ніж 3Т (Ø255 мм), волосінь (Ø1,6 мм)
Рознімний вал є
Рукоятка оператора U-подібна
Розміри  
Вага нетто 5,8 кг
Напруга/частота струму 220 В/50 Гц

 

Товар ще ніхто не оцінював. Будьте першим!
Залишити відгук