Daewoo DABC 1700E — електрична коса, призначена для косіння трави, різання чагарнику, дрібної порослі на невеликих і середніх за площею територіях з нерівною поверхнею.
Інструмент обладнаний фірмовим електричним двигуном Daewoo високої потужності. Невелика вага й оптимальне балансування пристрою забезпечують комфортну і ефективну роботу.
Як ріжуча гарнітура тут застосовані трилопатевий ніж і шпуля з волосінню. Ніж виготовлений з високоміцної сталі, тому його ріжуча крайка залишається гострою протягом тривалого часу. Захисний кожух виконаний з ударостійкого пластику.
Конструкція цієї моделі передбачає рознімний алюмінієвий вал. Електрокоса розбирається для компактного зберігання без застосування додаткових інструментів.
Зручність експлуатації також забезпечує U-подібна рукоятка. А спеціальна система гасіння шуму і вібрації дозволяє використовувати цю техніку тривалий час без втоми для рук.
Термін основної гарантії на косу становить 1 рік, проте його можна збільшити. Додаткова гарантія 2 роки надається у разі дотримання умов реєстрації та своєчасного технічного обслуговування.
| Виробник двигуна | Daewoo |
| Тип двигуна | електричний |
| Модель двигуна | |
| Потужність | 1650 Вт |
| Об’єм паливного бака | — |
| Об’єм двигуна | — |
| Тип палива | — |
| Максимальні оберти двигуна | 10000 об/хв |
| Тип оливи | — |
| Діаметр вала | |
| Ширина косіння волосінню | 420 мм |
| Ширина косіння ножем | 255 мм |
| Ріжуча гарнітура | ніж 3Т (Ø255 мм), волосінь (Ø1,6 мм) |
| Рознімний вал | є |
| Рукоятка оператора | U-подібна |
| Розміри | |
| Вага нетто | 5,8 кг |
| Напруга/частота струму | 220 В/50 Гц |
| Назва | Тип файлу | Розмір файлу | |
|---|---|---|---|
| Інструкція для електрокоси DABC 1700E |
![]() |
1,3 MB |
Завантажити![]() |
| Гарантія на електрокосу DABC 1700E |
![]() |
2,2 MB |
Завантажити![]() |
Адреси магазинів
Адреси сервісних центрів
Інструкції та сертифікати
Будьте в курсі останніх новин і нових надходжень