Бензинова мотокоса Daewoo DABC 4 PRO

Рейтинг
7995 грн
6 499 грн
Економія: 1496 грн
  • Описання
  • Характеристики
  • Відгуки
  • Файли

Daewoo DABC 4 PRO — надійна та продуктивна мотокоса з 4-тактним бензиновим двигуном. Інструмент призначений для швидкого підстригання галявин, газонів, якісного догляду за рослинами на присадибній ділянці, в парку тощо.

Фірмовий двигун Daewoo розроблено спеціально для використання в садовій техніці. Завдяки збільшеному крутному моменту забезпечується ефективне скошування трави навіть на вологому газоні. Чотиритактний мотор не потребує виготовлення паливної суміші. Для роботи використовується неетилований бензин АІ-92.

Оптимальне балансування пристрою досягнуто завдяки верхньому розташуванню двигуна та полегшеній конструкції привода.

Ергономічний важіль керування розташований на рукоятці велосипедного типу. Це сприяє найбільш ефективній організації робочого процесу і точному контролю під час експлуатації коси.

У комплекті, окрім шпулі з волосінню, є пиляльний диск. Він виготовлений з надміцної сталі та має твердосплавні напайки. Сорок зубців по краях ріжучої гарнітури дозволяють використовувати інструмент для косіння жорсткої трави, чагарників і навіть тонких стволів молодих дерев.

Ударостійкий кожух із ABS-пластику надійно захистить оператора від травмування при потраплянні твердих предметів у ріжучий механізм пристрою.

Система гасіння шуму та вібрації, що складається зі спеціальних демпферів у кріпленні вузлів, здатна забезпечити комфортну роботу без утоми для оператора.

Термін основної гарантії на мотокосу становить 1 рік, проте його можна збільшити. Додаткова гарантія 2 роки надається у разі дотримання умов реєстрації та своєчасного технічного обслуговування.

Виробник двигуна Daewoo
Тип двигуна чотиритактний
Модель двигуна 4 stroke 042 series
Потужність двигуна 2 к. с.
Об’єм паливного бака 0,65 л
Об’єм двигуна 43,5 см³
Тип палива бензин, не нижче АІ-92
Максимальні оберти двигуна 6500 об/хв
Тип оливи SAE 30, 10W-30 (всесезонна)
Діаметр вала  
Ширина косіння волосінню 420 мм
Ширина косіння диском 255 мм
Ріжуча гарнітура волосінь + пиляльний диск
Діаметр волосіні 2,4 мм
Рознімний вал немає
Рукоятка оператора U-подібна
Розміри (Д×В×Ш) 1850×260×260 мм
Вага 8,9 кг

 

Товар ще ніхто не оцінював. Будьте першим!
Залишити відгук