Daewoo DABC 4 PRO — надійна та продуктивна мотокоса з 4-тактним бензиновим двигуном. Інструмент призначений для швидкого підстригання галявин, газонів, якісного догляду за рослинами на присадибній ділянці, в парку тощо.
Фірмовий двигун Daewoo розроблено спеціально для використання в садовій техніці. Завдяки збільшеному крутному моменту забезпечується ефективне скошування трави навіть на вологому газоні. Чотиритактний мотор не потребує виготовлення паливної суміші. Для роботи використовується неетилований бензин АІ-92.
Оптимальне балансування пристрою досягнуто завдяки верхньому розташуванню двигуна та полегшеній конструкції привода.
Ергономічний важіль керування розташований на рукоятці велосипедного типу. Це сприяє найбільш ефективній організації робочого процесу і точному контролю під час експлуатації коси.
У комплекті, окрім шпулі з волосінню, є пиляльний диск. Він виготовлений з надміцної сталі та має твердосплавні напайки. Сорок зубців по краях ріжучої гарнітури дозволяють використовувати інструмент для косіння жорсткої трави, чагарників і навіть тонких стволів молодих дерев.
Ударостійкий кожух із ABS-пластику надійно захистить оператора від травмування при потраплянні твердих предметів у ріжучий механізм пристрою.
Система гасіння шуму та вібрації, що складається зі спеціальних демпферів у кріпленні вузлів, здатна забезпечити комфортну роботу без утоми для оператора.
Термін основної гарантії на мотокосу становить 1 рік, проте його можна збільшити. Додаткова гарантія 2 роки надається у разі дотримання умов реєстрації та своєчасного технічного обслуговування.
| Виробник двигуна | Daewoo |
| Тип двигуна | чотиритактний |
| Модель двигуна | 4 stroke 042 series |
| Потужність двигуна | 2 к. с. |
| Об’єм паливного бака | 0,65 л |
| Об’єм двигуна | 43,5 см³ |
| Тип палива | бензин, не нижче АІ-92 |
| Максимальні оберти двигуна | 6500 об/хв |
| Тип оливи | SAE 30, 10W-30 (всесезонна) |
| Діаметр вала | |
| Ширина косіння волосінню | 420 мм |
| Ширина косіння диском | 255 мм |
| Ріжуча гарнітура | волосінь + пиляльний диск |
| Діаметр волосіні | 2,4 мм |
| Рознімний вал | немає |
| Рукоятка оператора | U-подібна |
| Розміри (Д×В×Ш) | 1850×260×260 мм |
| Вага | 8,9 кг |
| Назва | Тип файлу | Розмір файлу | |
|---|---|---|---|
| Інструкція для мотокоси DABC 4 PRO |
![]() |
2,5 MB |
Завантажити![]() |
| Гарантія на мотокосу DABC 4 PRO |
![]() |
2,2 MB |
Завантажити![]() |
Адреси магазинів
Адреси сервісних центрів
Інструкції та сертифікати
Будьте в курсі останніх новин і нових надходжень