Бензинова мотокоса Daewoo DABC 320

Рейтинг
4995 грн
3 899 грн
Економія: 1096 грн
  • Описання
  • Характеристики
  • Відгуки
  • Файли

Мотокоса Daewoo DABC 320 — якісний, перевірений випробуваннями пристрій, який відмінно підійде для викошування трави на досить великих ділянках завдяки значній ширині захвату волосінню (42 см) і ножем (25,5 см).

У цій моделі встановлено фірмовий двотактний двигун Daewoo, спеціально розроблений для застосування у садовій техніці. Він забезпечує ефективне косіння навіть на вологому газоні.

Оптимальне балансування інструмента досягається завдяки верхньому розташуванню двигуна та полегшеній конструкції привода.

Рукоятка оператора U-подібна. На ній розміщено зручний важіль керування двигуном, завдяки чому працювати і контролювати процес роботи пристрою легко та просто.

Вал мотокоси виконаний зі сталі. Його жорстка конструкція стійка до ударних навантажень, коли відбувається зіткнення ріжучої гарнітури із твердими перешкодами.

Комплектація цієї моделі передбачає наявність трилопатевого ножа, виготовленого зі сталі високої міцності. Це дозволяє зберігати гостроту ріжучої крайки досить тривалий час.

Захисний кожух виконаний із ударостійкого ABS-пластику. Він надійно захистить оператора при потраплянні твердих предметів у ріжучий механізм.

Також в пристрої передбачено систему гасіння шуму та вібрації. Демпфери в кріпленнях основних вузлів забезпечують комфортну експлуатацію впродовж тривалого часу.

Термін основної гарантії на мотокосу становить 1 рік, проте його можна збільшити. Додаткова гарантія 2 роки надається у разі дотримання умов реєстрації та своєчасного технічного обслуговування.

Виробник двигуна Daewoo
Тип двигуна двотактний
Модель двигуна 033 series
Потужність двигуна 1,6 к. с.
Об’єм паливного бака 0,7 л
Об’єм двигуна 32,2 см³
Тип палива бензин, не нижче АІ-92
Максимальні оберти двигуна 7500 об/хв
Тип оливи спеціальна олива, призначена для 2-тактних двигунів з повітряним охолодженням
Діаметр вала  
Ширина косіння волосінню 420 мм
Ширина косіння ножем 255 мм
Ріжуча гарнітура волосінь + ніж
Діаметр волосіні 2,4 мм
Рознімний вал немає
Рукоятка оператора U-подібна
Розміри (Д×В×Ш) 1050×260×260 мм
Вага 7,15 кг

 

Товар ще ніхто не оцінював. Будьте першим!
Залишити відгук