Ця якісно зібрана мотокоса має всі необхідні характеристики. Вона оснащена 2-тактним бензиновим двигуном, спеціально розробленим інженерами Daewoo для використання в садовій техніці. Ефективне скошування трави забезпечується завдяки оптимальному поєднанню високої потужності і швидкості обертання вала. Тому навіть на вологому газоні мотокоса впорається зі своєю роботою якісно і без проблем. Ідеальне балансування досягається завдяки верхньому розташуванню двигуна та полегшеній конструкції привода.
Важіль керування двигуном розташований прямо на рукоятці, щоб забезпечити точний і оперативний контроль над роботою пристрою.
Ріжучий диск виготовлений із загартованої сталі. Це дозволяє зберегти ріжучу крайку гострою протягом тривалого часу.
Захисний кожух із ударостійкого ABS-пластику надійно захистить оператора від травмування у разі потрапляння в ріжучий механізм твердих предметів.
Спеціальна система гасіння шуму та вібрації, завдяки демпферам у кріпленні основних вузлів, забезпечує комфортну роботу.
Термін основної гарантії на косу становить 1 рік, проте його можна збільшити. Додаткова гарантія 2 роки надається у разі дотримання умов реєстрації та своєчасного технічного обслуговування.
До комплекту поставки входять:
| Виробник двигуна | Daewoo |
| Тип двигуна | двотактний |
| Модель двигуна | 043 series |
| Потужність двигуна | 2 к. с. |
| Об'єм паливного бака | 0,9 л |
| Об'єм двигуна | 41,7 см³ |
| Тип палива | бензин, не нижче АІ-92 |
| Максимальні оберти двигуна | 6500 об/хв |
| Тип оливи | спеціальна олива, призначена для 2-тактних двигунів з повітряним охолодженням |
| Діаметр вала | 28 мм |
| Ширина косіння волосінню | 420 мм |
| Ширина косіння ножем | 255 мм |
| Ріжуча гарнітура | волосінь + пиляльний диск |
| Діаметр волосіні | 2,4 мм |
| Рознімний вал | немає |
| Рукоятка оператора | U-подібна |
| Розміри (Д×В×Ш) | 1050×260×260 мм |
| Вага | 8,3 кг |
| Назва | Тип файлу | Розмір файлу | |
|---|---|---|---|
| Інструкція для мотокоси DABC 420 |
![]() |
2,5 MB |
Завантажити![]() |
| Гарантія на мотокосу DABC 420 |
![]() |
2,2 MB |
Завантажити![]() |
Адреси магазинів
Адреси сервісних центрів
Інструкції та сертифікати
Будьте в курсі останніх новин і нових надходжень