Мийка високого тиску Daewoo DAW 600 EXPERT

Рейтинг
Немає у наявності
 • Описання
 • Характеристики
 • Відгуки
 • Файли

Мийка високого тиску Daewoo DAW 600 EXPERT — дуже зручний і доступний пристрій, який значно спростить рутинну трудомістку роботу, пов’язану з миттям техніки та приміщень, видаленням складних забруднень із різних поверхонь і навіть поливанням рослин. Характерною особливістю цього пристрою є простота у використанні. Агрегат підключається до мережі, шланг високого тиску — до водопроводу, і мийка готова виконувати поставлені завдання.

Пристрій оснащено електричним двигуном Daewoo, спеціально розробленим виробниками для використання в насосах високого тиску. Він також забезпечує оптимальне співвідношення частоти обертання і крутного моменту, тому протягом усього терміну експлуатації двигун не потребує технічного обслуговування.

Функція самостійного забору води дає можливість використовувати автономні джерела води (відро чи бочку). Шланг подачі води купується окремо, його рекомендована довжина — не більше 2 м.

Пристрій також оснащено датчиком води, який автоматично вимикає живлення помпи під час перебоїв у водопостачанні. Це унеможливлює перегрівання електродвигуна і вихід мийки з ладу. Алюмінієва помпа здійснює ефективне відведення надмірного тепла від двигуна та значно зменшує вагу пристрою.

Армований шланг високого тиску настільки міцний, що легко витримує найбільші навантаження під час запуску та зупинки двигуна. Він також стійкий до зовнішнього механічного впливу.

Фільтр тонкого очищення захищає внутрішні компоненти мийки та очищувану поверхню від пошкодження дрібними твердими часточками.

Ємність для миючих засобів вбудовано у корпус мийки. Немає необхідності зупиняти роботу, щоб змінити насадки. Подача піни регулюється за допомогою вбудованої в корпус поворотної рукоятки.

Професійний пістолет з металевим соплом, яким обладнано мийку, і всі його деталі виготовлені з міцної сталі. Тому, перебуваючи у постійному контакті з водою, вони залишаються стійкими до перепадів тиску і температури.

У комплекті мийки є грязьова фреза. Спеціальна роторна насадка формує обертовий струмінь води, яка, у свою чергу, впливає на поверхню набагато сильніше, ніж із віялового струменя. Грязьова фреза здатна видалити стару штукатурку та фарбу, розбити застарілі кірки ґрунту.

УВАГА! Під час використання мийки із забором води з резервуарів знадобляться пристосування, що не передбачені в комплекті:

1. Швидкознімний конектор. Він має бути одинарним, без функції аквастопа та відповідати діаметру шланга.

2. Неармований шланг. Його рекомендована довжина дорівнює 2 метрам, діаметр — не менше 3/4 дюйма. Шланг довжиною понад 2 метри не рекомендується до використання, бо це може призвести до перегрівання мийки! Проте, якщо застосування такого шланга необхідне, він має бути армованим.

3. Приймальний клапан. Це клапан, який встановлюється на кінці шланга, що опускається у воду. За діаметром він має відповідати шлангу, який використовується.

Термін основної гарантії на мийку становить 1 рік, проте його можна збільшити. Додаткова гарантія 2 роки надається у разі дотримання умов реєстрації та своєчасного технічного обслуговування.

До комплекту поставки входять:

 • Мийка високого тиску — 1 од.
 • Пістолет — 1 од.
 • Шланг високого тиску — 1 од.
 • Насадка на пістолет розпорошувальна — 1 од.
 • Грязьова фреза — 1 од.
 • Додатковий фільтр тонкого очищення — 1 од.
 • Голка для прочищення сопла — 1 од.
 • Піногенератор — 1 од.
 • Посібник користувача — 1 од.
 • Гарантійний талон — 1 од.
Потужність 2600 Вт
Напруга 220 В
Частота 50 Гц
Витрата води 590 л/год
Матеріал помпи алюміній
Робочий тиск  190 бар
Механічний фільтр є
Фільтр тонкого очищення є
Бак для миючих засобів вбудований
Ємність бака для миючих засобів 0,5 л
Максимальна температура води на вході 50 ˚С
Грязьова фреза  є
Турбощітка немає
Автостоп є
Довжина кабелю 5 м
Довжина шланга 10 м
Котушка для шланга  є
Колеса є
Габарити 390×370×905 мм
Вага 11,4 кг

 

Товар ще ніхто не оцінював. Будьте першим!
Залишити відгук