Бензинова газонокосарка Daewoo DLM 5100SV

Рейтинг
Немає у наявності
 • Описання
 • Характеристики
 • Відгуки
 • Файли

Самохідна бензинова газонокосарка Daewoo DLM 5100SV оснащена надійним 4-тактним двигуном, спеціально розробленим інженерами Daewoo для садової техніки. Швидко здійснити роботи з догляду за газоном можна, обравши найбільш оптимальну швидкість пересування — від 3 до 4,5 км/год. Зручно розташований на рукоятці важіль керування дозволяє змінювати швидкість пристрою залежно від умов роботи. Газонокосарка також легко впорається з косінням трави на похилій площині, на вологому газоні завдяки ідеальному поєднанню швидкості обертання вала та крутного моменту.

Для зручного й ефективного переміщування газонокосарка має привод руху на задні колеса. Пристрій також має чудову маневреність і прохідність завдяки колесам великого діаметру (203 і 280 мм).

Конструкція агрегату передбачає центральне регулювання висоти зрізання. Сталева ріжуча дека, що відрізняється міцністю та надійністю, налаштовується дуже просто: достатньо змістити важіль — і він одночасно змінить висоту підйому передніх та задніх коліс.

Є функція 4-в-1: косіння трави, збирання в травозбірник, бокове викидання та мульчування. Режим роботи змінюється швидко і без використання спеціальних інструментів. Висота скошування регулюється від 25 до 75 мм (7 позицій), а ширина за один прохід складає 50 см.

Місткий комбінований травозбірник має індикатор заповнення. Це дає можливість тривалий час експлуатувати пристрій, не зупиняючи роботу для того, щоб викинути сміття. Камера виготовлена із сітчастого матеріалу, який легко очищується від трави.

Газонокосарка Daewoo DLM 5100SV обладнана ергономічною складною рукояткою. Вона за лічені секунди складається вздовж корпусу. Це забезпечує компактне зберігання і транспортування. Комфорт у роботі також досягається завдяки м’якій антивібраційній накладці на рукоятці. Крім цього, на панелі управління є тримач пляшки й органайзер для дрібних предметів.

Міцний сталевий корпус захищає внутрішні компоненти пристрою від пошкоджень і накопичення пилу та бруду, а також знижує рівень шуму і вібрації.

Термін основної гарантії на газонокосарку становить 1 рік, проте його можна збільшити. Додаткова гарантія 2 роки надається у разі дотримання умов реєстрації та своєчасного технічного обслуговування.

До комплекту поставки входять:

 • Газонокосарка — 1 од.
 • Травозбірник — 1 од.
 • Жолоб бокового викидання — 1 од.
 • Заглушка для мульчування — 1 од.
 • Свічковий ключ — 1 од.
 • Інструкція з експлуатації — 1 од.
 • Гарантійний талон — 1 од.
Потужність 6,5 к. с.
Виробник двигуна Daewoo
Модель двигуна V-series 175
Об’єм двигуна 175 см3
Ємність паливного бака 1,2 л
Об’єм травозбірника 70 л
Ширина зрізу 500 мм
Висота зрізу 25-75 мм (7 положень)
Регулювання висоти зрізу центральне
Регулювання швидкості руху варіатор
Діаметр коліс 203/280 мм (передні/задні)
Мульчування є
Тип пересування самохідна
Матеріал корпусу сталь
Вага 36 кг

 

Товар ще ніхто не оцінював. Будьте першим!
Залишити відгук