Бензинова газонокосарка Daewoo DLM 5100SR

Рейтинг
Немає у наявності
 • Описання
 • Характеристики
 • Відгуки
 • Файли

Газонокосарка Daewoo DLM 5100SR обладнана 4-тактним бензиновим двигуном потужністю 6 к. с. Це спеціальна розробка Daewoo для використання в садовій техніці. Оптимальне поєднання крутного моменту і швидкості обертання вала забезпечує безпроблемне переміщування газонокосарки похилою площиною та легке косіння трави навіть на вологому газоні.

Плавний хід і маневреність газонокосарки забезпечуються завдяки приводу руху на задні колеса. Передатне число трансмісії підібране таким чином, щоб робота була одночасно ефективною та максимально комфортною для оператора.

Рукоятка має м’яку антивібраційну накладку та за декілька секунд складається вздовж корпусу газонокосарки, щоб забезпечити компактне зберігання.

За допомогою важелів, розташованих на задньому та передньому колесах, можна змінювати висоту зрізання трави від 25 до 75 мм. Ширина скошування трави за один прохід — 50 см, що забезпечує швидку та ефективну роботу.

Міцний аеродинамічний ніж не потребує частого заточування завдяки спеціально підібраному куту атаки ріжучої кромки. Функція 4-в-1 передбачає косіння трави, збирання її у травозбірник, бокове викидання та мульчування.

Ця модель обладнана переднім поворотним колесом, яке забезпечує її чудову маневреність і легкість керування. Напрямне колесо закріплене на вертикальній вісі, що дозволяє повертати пристрій з мінімальним радіусом. Це дуже важливо для догляду за ділянками складної конфігурації.

Місткий травозбірник дозволяє протягом тривалого часу косити траву, не перериваючи роботу для його спорожнення. Спеціальний пластик, із якого виготовлена камера, легко очищується. У разі необхідності можна використовувати заднє або бокове викидання трави.

Міцний сталевий корпус захищає внутрішні компоненти пристрою від пошкодження, а також знижує рівень шуму та вібрації.

Термін основної гарантії на газонокосарку становить 1 рік, проте його можна збільшити. Додаткова гарантія 2 роки надається у разі дотримання умов реєстрації та своєчасного технічного обслуговування.

До комплекту поставки входять:

 • Газонокосарка — 1 од.
 • Травозбірник — 1 од.
 • Жолоб бокового викидання — 1 од.
 • Заглушка для мульчування — 1 од.
 • Свічковий ключ — 1 од.
 • Інструкція з експлуатації — 1 од.
 • Гарантійний талон — 1 од.
Потужність 6 к. с.
Виробник двигуна Daewoo
Модель двигуна V-series 165, 4-Т
Об’єм двигуна 165 см3
Ємність паливного бака 1,2 л
Об’єм травозбірника 70 л
Ширина зрізу 500 мм
Висота зрізу 25-75 мм (6 положень)
Регулювання висоти зрізу ручне
Регулювання швидкості руху немає
Діаметр коліс 203/280 мм (передні/задні)
Мульчування є
Тип пересування самохідна
Матеріал корпусу сталь
Вага 36 кг

 

Товар ще ніхто не оцінював. Будьте першим!
Залишити відгук