Бензинова газонокосарка Daewoo DLM 4600SP

Рейтинг
Немає у наявності
 • Описання
 • Характеристики
 • Відгуки
 • Файли

Бензинова газонокосарка Daewoo DLM 4600SP — найбільш затребувана машина для догляду за газоном. Її перевагою порівняно з іншими моделями цієї лінійки є двигун більшої потужності, що забезпечує більшу продуктивність. А також, завдяки бензиновому приводу, машина може працювати далеко від дому.

Двигун Daewoo V-series 145, встановлений на цьому агрегаті, є оригінальною розробкою та використовується в садовій техніці. Він має низку переваг. Так, оптимальне поєднання крутного моменту і швидкості обертання вала дозволяє газонокосарці з легкістю переміщуватися похилою площиною та без особливих зусиль скошувати траву навіть на вологому газоні. Низький викид відпрацьованих газів забезпечується в результаті повного згоряння палива. Невелика витрата паливної суміші зменшить витрачання на обслуговування. Примусове повітряне охолодження знизить температуру нагрітих елементів.

Виключна маневреність і плавний хід здобуваються завдяки приводу руху на задні колеса. Таким чином, косарка може легко розвертатися та об’їжджати перешкоди. Колеса різного розміру дозволяють утримувати зчеплення навіть на похилій площині. Все це робить працю оператора і ефективною, і максимально комфортною.

Корпус газонокосарки зроблений з міцної сталі, стійкої до агресивного середовища, механічних пошкоджень, корозії, теплового впливу. Внутрішні компоненти пристрою також захищені від пошкоджень, а ще корпус зменшує рівень шуму та вібрації.

Багатофункціональність цього агрегату передбачає, крім косіння трави, збирання залишків рослин у травозбірник, бокове викидання і мульчування. Бокове викидання необхідне під час скошування трави для сіна. А мульчування (дрібне перемелювання рослин) передбачає безвідхідне виробництво, оскільки з дрібної маси виходить чудове добриво. Конструкція газонокосарки дозволяє швидко та без застосування спеціальних інструментів змінити режим роботи залежно від завдань, які ви ставите.

Завдяки складній ручці зберігання самохідної машини стає більш зручним. Розташувавши рукоятку вздовж корпусу газонокосарки, ви зменшите її габарити, що дуже важливо під час транспортування.

Daewoo DLM 4600SP оснащена міцним аеродинамічним ножем. Він не потребує частого заточування завдяки спеціально підібраному куту атаки ріжучої кромки. Від сильного обертання створюється потужний вихровий потік, який підхоплює зрізані стебла й опале листя та відносить їх до травозбірника, поступово ущільнюючи там.

Для зміни висоти зрізання достатньо змінити положення важеля на панелі управління. Таким чином встановлюється висота коліс і, відповідно, змінюється положення деки. Найбільш оптимальний варіант регулювання можна обрати із 7 положень, залежно від висоти рослинності на оброблювальному майданчику.

Місткий контейнер для збирання трави з індикатором заповнення розрахований аж на 60 л. Це дозволяє оператору рідше відволікатися на викидання вмісту травозбірника та швидше справлятися з роботою на ділянці. Камера, виготовлена зі спеціального пластику, легко очищується від залишків трави та соку рослин.

Термін основної гарантії на газонокосарку становить 1 рік, проте його можна збільшити. Додаткова гарантія 2 роки надається у разі дотримання умов реєстрації та своєчасного технічного обслуговування.

До комплекту поставки входять:

 • Газонокосарка — 1 од.
 • Травозбірник — 1 од.
 • Жолоб бокового викидання — 1 од.
 • Заглушка для мульчування — 1 од.
 • Свічковий ключ — 1 од.
 • Інструкція з експлуатації — 1 од.
 • Гарантійний талон — 1 од.
Потужність 4,5 к. с.
Виробник двигуна Daewoo
Модель двигуна V-series 145, 4-Т
Об’єм двигуна 145 см3
Ємність паливного бака 0,8 л
Об’єм травозбірника 60 л
Ширина зрізу 450 мм
Висота зрізу 25-75 мм (7 положень)
Регулювання висоти зрізу центральне
Регулювання швидкості руху немає
Діаметр коліс 180/203 мм (передні/задні)
Мульчування є
Тип пересування самохідна
Матеріал корпусу сталь
Вага 30 кг

 

Товар ще ніхто не оцінював. Будьте першим!
Залишити відгук