Бензинова газонокосарка Daewoo DLM 45SP

Рейтинг
Немає у наявності
  • Описання
  • Характеристики
  • Відгуки
  • Файли

Бензинова газонокосарка Daewoo DLM 45SP — сучасний інструмент з продуманою конструкцією та привабливим дизайном. Вона має добру продуктивність і допоможе створити гарний та акуратний газон, не докладаючи особливих зусиль.

На цю модель встановлено 4-тактний двигун Daewoo, розроблений для використання в садовій техніці. Завдяки оптимальному співвідношенню крутного моменту та швидкості обертання вала газонокосарку зручно пересувати навіть похилою поверхнею, а також нею просто й легко косити траву на вологому газоні.

Висока маневреність і плавний хід пристрою забезпечуються завдяки приводу руху на задні колеса. Це робить експлуатацію газонокосарки одночасно ефективною та максимально комфортною для оператора, а також дозволяє працювати з агрегатом на нерівній поверхні.

Корпус газонокосарки виготовлений зі сталі та має високу міцність. Він захищає внутрішні компоненти пристрою від механічних пошкоджень, а ще зменшує рівень шуту та вібрації.

Рукоятка агрегату швидко та просто складається уздовж його корпусу, таким чином забезпечуючи компактність зберігання і зручність переміщення газонокосарки.

Високоміцний аеродинамічний ніж не потребує частого заточування. Його ріжуча крайка, завдяки спеціальному куту нахилу, тривалий час залишається гострою.

За допомогою важеля, розташованого на панелі управління оператора, можна змінити висоту підйому коліс і таким чином налаштувати ріжучу деку. Ширина скошування трави такою газонокосаркою за один прохід становить 450 мм, а висота зрізувід 25 до 75 мм.

Великий об’єм травозбірника (50 л) і наявність індикатора заповнення дозволяють тривалий час працювати на газоні, не зупиняючись для випорожнення камери. Остання виготовлена із спеціального пластику, тому легко піддається очищенню не тільки від трави, а й від соку рослин.

Купуючи бензинову газонокосарку Daewoo DLM 45SP, ви робите правильний вибір на користь високої якості та ефективної роботи.

Термін основної гарантії на газонокосарку становить 1 рік, проте його можна збільшити. Додаткова гарантія 2 роки надається у разі дотримання умов реєстрації та своєчасного технічного обслуговування.

До комплекту поставки входять:

Газонокосарка — 1 од.

Травозбірник — 1 од.

Інструкція з експлуатації — 1 од.

Гарантійний талон — 1 од.

Потужність 4,5 к. с.
Виробник двигуна Daewoo
Модель двигуна V-series 140, 4-Т
Об’єм двигуна 142 см3
Ємність паливного бака 1 л
Об’єм травозбірника 50 л
Ширина зрізу 450 мм
Висота зрізу 25-75 мм (5 положень)
Регулювання висоти зрізу центральне
Регулювання швидкості руху немає
Діаметр коліс 165/190 мм (передні/задні)
Мульчування немає
Тип пересування самохідна
Матеріал корпусу сталь
Вага 28 кг

 

Товар ще ніхто не оцінював. Будьте першим!
Залишити відгук