Новий ремінний компресор Daewoo у весняному сезоні

Нещодавно в продаж по Україні надійшли компресори Daewoo з прямим приводом. У новому весняному сезоні цю лінійку доповнить іще одна модель. Цього разу представлено пристрій для стиснення та нагнітання повітря з ремінним приводом — Daewoo DAC 90B.

Ця модель призначена для тривалої безперервної роботи, має підвищений ресурс і високий ККД. Агрегат вирізняється низьким рівним шуму та вібрації, плавністю запуску і тривалим терміном служби.

На відміну від прямоприводних, здебільшого розрахованих на використання в побуті, ремінний компресор здатен упоратися із найскладнішими завданнями і буде актуальним на виробництві, у будівництві та сфері техобслуговування.

Детальніше вивчити характеристики і технічні особливості новинки можна вже зараз на нашому сайті. Бажаємо правильних та потрібних покупок, а про якість і надійність техніки подбає Daewoo!

Повернутися назад
Інші новини

У зв'язку із цьогорічною епідеміологічною ситуацією, яка склалася в нашій країні та світі, дату проведення 21-ї Міжнародної виставки Intertool Kiev 2020 перенесено на другу половину серпня поточного року. Більш детальна інформація в цій статті.

Детальніше →