Протистояння сніговим заметам

Українська зима повною мірою вступила у свої права. Погода на вулицях радує тільки тих, хто сидить удома і дивиться на ці снігові замети з вікна. А для тих громадян нашої країни, до яких не встигають дістатися комунальні служби, така кількість снігу може стати справжнім випробуванням. Рух ускладнений як пішим ходом, так і на транспорті.

Не страшний снігопад лише тим, хто обзавівся потужним снігоприбиральником Daewoo.

В асортименті Daewoo Power з'явилися бензинові та електричні снігоприбиральники

Завдяки шнекам-льодорубам навіть сніг, укритий кіркою льоду, не стане для Вас перешкодою. Ширина та висота захвату дозволяють швидко впоратися з великими засніженими ділянками, а дальність викиду снігу позбавить від необхідності перекидати один і той же сніг з місця на місце!

Рама снігоприбиральників захищена антикорозійним покриттям, тому їй не страшні волога погода та вплив різних реагентів. У морозні дні Вас порадують електрозапуск та система полегшеного запалювання за температури від -30°С.

З очищенням від снігу невеликих присадибних ділянок та доріжок, вимощених крихкою плиткою, чудово впорається електроснігоприбиральник з м'яким щадним шнеком.

Обирайте снігоприбиральник, який оптимально придатний для розчищення Вашого простору, і насолоджуйтеся зимовим снігопадом!

Для більш детальної інформації телефонуйте нам за номером гарячої лінії

0-800-757-257, +38 (044) 221-64-18 або пишіть на адресу: sales@dw-pp.com.ua. Наші менеджери з радістю допоможуть Вам.

Повернутися назад
Інші новини

У зв'язку із цьогорічною епідеміологічною ситуацією, яка склалася в нашій країні та світі, дату проведення 21-ї Міжнародної виставки Intertool Kiev 2020 перенесено на другу половину серпня поточного року. Більш детальна інформація в цій статті.

Детальніше →