Зимові новинки в лінійці силової техніки Daewoo

Теплі новини дарує нам зима. Компанія Daewoo Power тішить покупців свіжим надходженням у лінійці силової техніки. У продажу по Україні вже з’явилися нові зварювальні апарати і компресори.

Інверторні апарати для зварювання Daewoo представлені трьома моделями — DW 170, DW 230 і DW 260. Унікальна інверторна технологія дозволяє значно полегшити процес зварювання, а новий спосіб перетворення електричного струму — зменшити розміри та вагу пристроїв. Зварювальний струм у технічних характеристиках заявлений у діапазоні від 20 А до 170, 230 і 260 А відповідно. Новітня розробка, застосована тут, забезпечує високу продуктивність, відмінну якість зварювання та зручність в експлуатації.

Компресори з прямим приводом Daewoo — якісні та перевірені випробуваннями машини для постачання стиснутого повітря побутовим приладам (DAC 24D, DAC 50D) і промисловому обладнанню (DAC 60VD). Для забезпечення стабільної роботи пристроїв передбачено об’єм ресиверів — 24 л, 50 л і 60 л — залежно від завдань і навантажень. Використання цієї техніки дозволить значно підвищити якість виконуваних робіт. Ці моделі економічні та прості в експлуатації.

Детально ознайомитися з новою продукцією, вивчити технічні характеристик та ціни можна на нашому сайті. Обирайте якість і надійність разом із Daewoo!

Повернутися назад
Інші новини

У зв'язку із цьогорічною епідеміологічною ситуацією, яка склалася в нашій країні та світі, дату проведення 21-ї Міжнародної виставки Intertool Kiev 2020 перенесено на другу половину серпня поточного року. Більш детальна інформація в цій статті.

Детальніше →