У лінійці генераторів з'явилися дизельні версії Master Line

Добре, коли в житті є вибір. Для своїх клієнтів ми завжди намагаємося створити ситуацію, за якої вони могли б обирати з найякіснішого саме те, що найбільше відповідає їхнім потребам.

З недавнього часу у вас є можливість вибрати також і дизельні генератори серії Master Line для реалізації своїх планів. Ці генератори відмінно стануть у пригоді в ситуаціях, коли потрібне тривале постачання електроенергії. Гадаєте, вам дорого обійдеться цілодобова робота генератора? Аж ніяк, їх економічність вас приємно здивує.

master line

Дизельні моделі серії Master Line добре зарекомендували себе при роботі як у приватному будинку, так і на виробництві. Вони безшумні і не створюють вібрацій завдяки наявності системи Super Silent. Це дозволить зберегти тиху і спокійну атмосферу в будинку і не додасть шуму на виробництві.

Удосконалена система керування генератором Multi Function Controller стежить за всіма процесами в генераторі для надійної та безпечної роботи. Спіть спокійно — усе під контролем!

Daewoo Power Украина збільшує асортимент дизельних генераторів

За додатковою інформацією, а також для оформлення попереднього замовлення — пишіть на sales@dw-pp.com.ua або телефонуйте за номером: 0-800-757-257, +38 (044) 221-64-18.

Повернутися назад
Інші новини

У зв'язку із цьогорічною епідеміологічною ситуацією, яка склалася в нашій країні та світі, дату проведення 21-ї Міжнародної виставки Intertool Kiev 2020 перенесено на другу половину серпня поточного року. Більш детальна інформація в цій статті.

Детальніше →