Підрозділ силової техніки Daewoo тепер і в Україні!

Daewoo Power тепер і в Україні

    Українське відділення із силової техніки Daewoo International Corp. готове запропонувати передову продукцію вітчизняним споживачам.
Компанія Daewoo, піклуючись про своїх клієнтів, гарантує якість запропонованих товарів та повний контроль виробництва. Продукція відповідає високим вимогам, що висуваються до силового устаткування в нашій країні.

    Корпорація Daewoo Industry, з’явившись у 1967 році, відіграла дуже важливу роль в економічному розвитку Південної Кореї. З 1982 року компанія Daewoo відома у всьому світі.
    В Україні продукція цієї корейської компанії давно користується довірою мільйонів покупців, підтверджуючи свої претензії на лідерські позиції на ринку силової техніки тривалою безперебійною роботою та надійністю техніки, що виробляється. Асортимент продукції безперервно розширюється, впроваджуються інноваційні рішення, що не мають аналогів у конкурентів.
    Висока якість та передові технології, менше з тим, не стали причиною завищених цін на продукцію Daewoo. Вартість залишається демократичною, а з урахуванням відмінних технічних характеристик пропозиція про придбання виглядає ще більш привабливою.
    Раді запропонувати особливо вигідні умови для оптових покупців.

Повернутися назад
Інші новини

У зв'язку із цьогорічною епідеміологічною ситуацією, яка склалася в нашій країні та світі, дату проведення 21-ї Міжнародної виставки Intertool Kiev 2020 перенесено на другу половину серпня поточного року. Більш детальна інформація в цій статті.

Детальніше →