Подарунки від Daewoo для авторів відеооглядів

Відеоогляд бензопили Daewoo DACS 5820XT

Небайдужі покупці залишають не тільки текстові відгуки про техніку Daewoo, а й знімають чудові відеоогляди придбаних товарів. Адже завжди краще один раз побачити, ніж сто разів почути! Ми дякуємо Олегу, одному з авторів відео про бензопилу DACS 5820XT, і як заохочення даруємо йому цифровий автомобільний манометр Daewoo. Будемо раді побачити нові відеоогляди від наших покупців!

* Цікаві відеоогляди техніки Daewoo, зняті та викладені покупцями, ми опублікуємо в наших соціальних мережах. Автори найбільш корисних та об’єктивних відео отримають заохочувальні призи від торговельної марки Daewoo.

Відеоогляд електричної коси Daewoo DABC 1400E

Покупці техніки Daewoo не припиняють тішити чудовими відео про розпакування і збирання агрегатів та інструментів нашої торговельної марки. Ще одним автором пізнавального відеоогляду електричної коси Daewoo DABC 1400E стала Еліна Кузьміна. Вона також отримує в подарунок автомобільний манометр Daewoo DWM 7. Дякуємо за ініціативність! Завдяки Вам потенційні споживачі можуть дізнатися ще більше про нашу продукцію.

Повернутися назад
Інші новини

У зв'язку із цьогорічною епідеміологічною ситуацією, яка склалася в нашій країні та світі, дату проведення 21-ї Міжнародної виставки Intertool Kiev 2020 перенесено на другу половину серпня поточного року. Більш детальна інформація в цій статті.

Детальніше →